Logan Facelift Fara Bara Stabilizatoare...din Ianuarie Si Alte Versiuni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    azi am vazut ca are
    sigpic Alexandria

    Comment


    • #77
      Originally posted by Seba View Post
      sa nu prind vreun picior de moderator ca sterge postul de mai sus...
      Bah si ce-mi luasem linia de mira (care a facut armata stie ce inseamna) si eram cu desht-ul pe tragaci
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #78
        azi mam uitat si eu de curiozitate si a mea are ce fericit sant

        Comment


        • #79
          De ce sunt cei cu 16v cei mai alarmati de lipsa barei? Cand ei sunt singurii la care nu s-a scos? )
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #80
            darksid3, eu mi-am exprimat punctul de vedere cu privire la politica celor de la dacia, daca doresti sa-mi stergi postul nu ma supar, insa as fi oarecum revoltat daca mi-ai da ban fara sa-mi explici in ce fel am incalcat regulamentul forumului, in fond eu nu am jignit pe absolut nimeni.
            Multumesc.

            Comment


            • #81
              Stai linistit ca eu glumeam cu Seba nu e nimic in neregula cu postul tau Numai bine!

              PS: Sa stim ca aici nu executam si nu mancam pe nimeni
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #82
                Ah, scuze atunci, am interpretat eu diferit sensul mesajului tau.
                Numai bine.

                Comment


                • #83
                  logan 1.5dci ambiance 2007, ala conserva fara nimik pe el are bara stabilizatoare.M-am benoclat ieri pe sub el...

                  Comment


                  • #84
                    banuiesc ca ai servodirectie nU?cica alea fara nu aveau nici atunci.problema nu sunt cele din 2007 .unele loturi din 2008 au lipsa bara (cele aduse de afara).cunosc pe cineva cu preferance din ungaria luat care are lipsa si era facut anul trecut.
                    Last edited by margelatu; 26 January 2009, 14:11.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • #85
                      nu am servodirectie.

                      Comment


                      • #86
                        Bicicleta Dacia

                        Originally posted by alindrgn View Post
                        adevarul e ca o bicicleta marca dacia mi-as lua. daca i-ar pune macar 2 roti pe 21" frane. si evident, sa nu imi ceara 10000 de euro pentru un metru de fiare

                        cand a aparut ph2 am vrut sa schimb masina actuala. dar acum nu regret ca nu am schimbat-o, vazand 'reducerile' celor de la dacia, in ceea ce priveste echiparea masinilor
                        Culmea este ca cei de la Dacia deja au scos o bicicleta care se va produce la mioveni la pretul de 1000 euro ;)

                        Comment


                        • #87
                          @kuku: Depinde, probabil pe motorizarile diesel s-a pus, pe benzina nu s-a montat.

                          @PCH: A fost doar o gluma de 1 aprilie, anul trecut. Nu exista asa ceva.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by bobo77 View Post
                            Da asa este ambiance nu avea bara stabilizatoare nici la ph1, dar doar la benzinare.
                            Din ce zice bobo , ambiance dci are bara stabilizatoare , dar mai trebuie sa citesti si posturile din urma.
                            Forza Steaua

                            Comment


                            • #89
                              Am mers de curind cu un 1,4 mpi fara bara stabilizatoare si chiar se simte lipsa ei, cel putin eu, ca proprietarul masinii nu simtea (s-a simtit pentru cine stie curba dintre 23 august si olimp).
                              Multa lume, putini oameni...

                              Comment


                              • #90
                                @andrei pe laureate ph2 cu motorul de 1.6 16v bara stabilizatoare o sa fie prezenta sau doar varianta prestige beneficiaza de bara stabilizatoare?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google