rugina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • rugina

    rugina la usi in jurul broastei P10-26-07_13.48.jpg

    P10-26-07_13.49.jpg
    http://www.danasoft.com/sig/ovidiucionca.jpg

  • #2
    si dincolo este la fel sau doar pe partea asta ?
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • #3
      Nasoala treaba frate....Multumesc lui Dumnezeu eu nu am rugina deloc pe ea...cel putin nu o vad eu.
      De cat tamp ai masina?

      Comment


      • #4
        pe ambele părţi
        http://www.danasoft.com/sig/ovidiucionca.jpg

        Comment


        • #5
          pai nu stiu ce sa zic ca sa nu continue cred ca ar fi bine daca le dai jos si sa cureti acolo cat poti si sa dai cu vaselina sa nu continue mai rau in prima faza
          poate ii pui si o garnitura de cauciuc ciudat
          dar este umezeala avansata de la chederul de la geam se prelinge de acolo
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #6
            La tine e rugina in toata regula. Acolo ori nu a fost dat cu sprit-chit ori nu a fost vopsit bine, a fost foarte subtire stratul de vopsea.
            Du-te in service, s-ar putea sa iti dea schimbare de usa.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              Si mie mi-a aparut rugina dar intr-un mod si mai brutal si masina nu are decat un an si cateva zile
              La usa dreapta fata la imbinarea fetei exterioare a usii cu fata interioara unde cred ca sa facut sudura celor doua piese pe partea exterioara mi s-a exfoliat vopseaua pe o lungime de vreo 5 centimetri cu vreo 2 intreruperi unde a mai ramas vopsea, si se vede rugina pe tabla expusa.
              Cand am fost in service baietzii mi-au zis ca cica ar fi fost lovita si ca se rezolva pe CASCO, dar mie nu imi convine ca asta face parte de GARANTIE la RUGINA care ar trebui sa fie pe 6 ani daca nu ma insel.
              Am fost eu prea ocupat dar o sa trimit poze la VOCEA CLIENTULui pentru ca se pare ca numai asa pot sa rezolv ceva cu astia cand e vorba de garantie sau de calitatea manoperei, cum am mai avut probleme si cu alarma montata de ei de cand am luat masina.

              Comment


              • #8
                Originally posted by ofc
                rugina la usi in jurul broastei [ATTACH]4949[/ATTACH]
                Frate, deci inseamna ca nu-s eu tampit, ce culoare ai masina? A mea e alba. E clar, si la mine e tot rugina, eu ma gandeam ca e mizerie....fantastic. Ma duc si le dau cu prostia aia de masina in cap. Si nu are decat 6 luni.....Am pus o poza, sper sa se vada. P.S Data pozei este 2-10-2007 adica 2 octombrie, sa nu ziceti ca este 10 februarie.....Deci, ce facem domnule ofc???
                Attached Files
                Logan Ambition 1.6 8V

                Comment


                • #9
                  mai este generala rugina acolo ,nu cred ca sunteti singurii ,m-ati facut curios cred ca am sa ma uit si eu la a mea
                  "cromul este placerea mea"
                  "cui nu-i place , valea"

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by BRUTUSANF
                    mai este generala rugina acolo ,nu cred ca sunteti singurii ,m-ati facut curios cred ca am sa ma uit si eu la a mea
                    Da de ce sa fie rugina generala? Ce-i faza asta? Eu am luat o masina cu rugina generala? Mie sa mi-o faca bec, ca vb si cu OPC-ul, si cu Vocea Clientului, daca nu le fac scandal de unde am luat-o de dracii ii ia.....he he, traim in romania, si fara asa ceva, nu se rezolva nimic
                    Logan Ambition 1.6 8V

                    Comment


                    • #11
                      nu ma refeream ca vad ca au multi in locul ala ,oricum este neplacut sa vezi deja rugina
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by ofc
                        rugina la usi in jurul broastei [ATTACH]4949[/ATTACH]

                        [ATTACH]4950[/ATTACH]
                        Masina ii a fratelui meu ii de anu asta de prin Iulie ii dezamagit total
                        si mie imi este rusine, ca eu l-am indrumat sa-si cumpere Logan
                        http://www.danasoft.com/sig/ovidiucionca.jpg

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by ofc
                          Masina ii a fratelui meu ii de anu asta de prin Iulie ii dezamagit total
                          si mie imi este rusine, ca eu l-am indrumat sa-si cumpere Logan
                          nu esti tu de vina nu l-ai construit tu ,asa a fost sa fie
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #14
                            io deocamdata nu am rugina si masina e din 25.02.2005 ;) mi-a sarit doar vopseaua intr-un punct la aripa .....de la vreo piatra cred
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              da si eu am o ciupitura pe aripa din spate dar nu a ajuns pana la tabla sa o ia rugina
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google