Troncanit La Plecarea De Pe Loc Si Mp3 Blocat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    dar eu nu am cod la blaupunct

    Comment


    • #32
      nu merge asa.cel putin la mine am incercat de...nu mai stiu cate ori

      Comment


      • #33
        Inseamna ca e o problema mai grava la MP3 Player daca nu merge asa.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #34
          Am Blaupunkt dar nu e MP3. Dar tot blocat e. CD error si nu da discul afara.
          IDeea e ca nu am nici un cod, masina e logterm rental si actele sunt la firma.
          Blaupunkt are cod? I-as scoate siguranta, dar asa macar il ascult pe radio.
          Are fata detasabila, deci n-ar trebui sa aiba cod.
          ?

          Comment


          • #35
            nu mai au cod de vreun an parca nu le mai pun cu cod...


            calitatea sonora e execrabila si se intelege altceva dar oricum va prindeti de shmecherie

            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by Andreis View Post
              Am Blaupunkt dar nu e MP3. Dar tot blocat e. CD error si nu da discul afara.
              Incearca cu metoda din filmuetul lui Sonykel sau cu cea cu siguranta scoasa.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #37
                sau mai e o metoda daca tot nu scuipa cdu si doriti cdu... dati pe cd va apare cu reading ... apasati pe eject si instant ii dati un pumn deasupra intre aeratoare merge garantat dar vedeti cum dati sa nu va raniti... sau cu podu palmei , si merge garantat nu glumesc

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Sonykel
                  Multumesc.
                  A mers din prima.
                  As recomanda sa faci o rubrica separata, numai cu filmuletul si titlul deblocare CD.
                  M-ai scutit de nervii fiecarei dimineti cand dadeam drumul la radio.
                  Oricum sunt suparat pe Dacia. Ar fi putut sa ia ceva chinezesc care sa mearga decat o serie Blaupunkt cu defecte.
                  Ma intreb cate mii de soferi isi pierd timpul la service cu rahatul asta de radio.

                  Bravo! Cinste tie!

                  Comment


                  • #39
                    cum ai reusit cu pumnu sau cu cheia??? oricum acum dupa ce ati deblocat cdu scoateti siguranta din spate... eu nu mai am probleme nici cea mai mica problema nu am mai avut-o... dar am observat la altii si chestia e de mecanica rotitele alea acolo se blocheaza sau ceva de genu , mi-au zis si altii iarna la frig nu scoate cdu si cu un pumn se rezolva...

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by SoNyKeL View Post
                      cum ai reusit cu pumnu sau cu cheia??? oricum acum dupa ce ati deblocat cdu scoateti siguranta din spate... eu nu mai am probleme nici cea mai mica problema nu am mai avut-o... dar am observat la altii si chestia e de mecanica rotitele alea acolo se blocheaza sau ceva de genu , mi-au zis si altii iarna la frig nu scoate cdu si cu un pumn se rezolva...
                      Cu o agrafa de birou, metoda din film. merge si cu cheia.
                      Cu pumnul incercasem deja, pe baza axiomei "Forta invinge ratiunea!"

                      Comment


                      • #41
                        ma bucur ca ai reusit; dar sunt curios cate blaupunkt-uri au probleme; al meu n-a facut nicio figura de genu, dar vorba ta-mai bine casetofon bun decat mp3 cu probleme
                        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by andrushk_mib View Post
                          ma bucur ca ai reusit; dar sunt curios cate blaupunkt-uri au probleme; al meu n-a facut nicio figura de genu, dar vorba ta-mai bine casetofon bun decat mp3 cu probleme
                          Al meu nu e mp3 este CD; si discul era cd, a mers fara probleme pana intr-o zi. Deci nu numai mp3 sunt cu probleme...
                          Nu este o problema mecanica, atat vreme cat s-a deblocat din reset. Poate la alea cu pumnul e o problema mecanica... Oricum, metoda data de Sonykel a functionat.

                          Comment


                          • #43
                            Am masina de vreo 2 saptamani si a crapat mp3ul i-am scos siguranta si a luato fmul dar nu a vrut sa scuipe cdul afara nici mort....i-am dat si cu cheia pe contracte i-am dat si cu pumnu intre aeratoare apasand eject asa ca m-am dus la castravetii de la service si mi-au zis sa vin maine la ora 8 dimineata carnatii naibi.

                            Comment


                            • #44
                              M-au tinut 3 ore mapetii de la auto europa dar l-au schimbat un un sony mult mai misto

                              Comment


                              • #45
                                foarte foarte bine... si eu m-am chinuit sal fac pe al meu sa moara si n-am reusit l-am supus la o gramada de teste de anduranta pana sa blocat si mi-am dat seaam ca e nasol fara galagie in masina si iam scos siguranta i-am bagato si nemernicu si a revenit si de atunci nu mai vrea sa se strice

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google