Se lasa cu OTS! fiti pe faza!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se lasa cu OTS! fiti pe faza!

    Un bun amic mi-a spus -nu pot divulga sursa- ca se v-a lasa cu Operatie Tehnica Speciala amanunte nu cunosc! Oricum se v-a afla la stiri mult mai mult , nu v-a speriati nu este ceva grav (legat de securitate sau motorizare )si o sa mai apara scrisori de chemare la service Daca mai aflu ceva va anunt!
    Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

  • #2
    Eu te cred ca esti meserias, dar...! Ai putea sa ne spui macar despre ce anume este vorba? macar asa ca o barfa! Sau macar o idee...


    (legat de securitate sau motorizare )
    Chestiile astea tu crezi ca sunt lipsite de importanta? Eu cred ca nu... dimpotriva!

    Comment


    • #3
      nu v-a speriati nu este ceva grav (legat de securitate sau motorizare )
      Cred ca aici a vrut sa spuna ca nu e nimic legat de Securitate si Motorizare prin citatul de mai sus ci altceva, si cred ca e vorba de rugina ca a mai aparut un topic pe forum cam in acelasi timp legat de acest subiect. Sunt curios ce serii include ca eu am o problema la usa pasager fatza dreapta cu rugina iesita de sub vopsea la imbinarea partii metalice interioare cu fata externa a usii, unde cred ca in procesul de fabricatie nu au tratat bine tabla si a format rugina sub vopsea si a inflorit.

      Comment


      • #4
        Am mai descusut si eu sacul,pardon pe amicul ala -5 Tuborg- sunati miine la 500055 cu prefix de pitesti cred ca 0248 si este vorba despre tinichigerie.
        Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

        Comment


        • #5
          la ce serii?? din ce data ?? sti ceva ??
          sigpic

          Comment


          • #6
            E un OTS la masinile facute pana la sfarsiutl lui 2006 si se refera la rugina care poate aparea la pasajele rotilor din spate. Se injecteaza cu ceara anticoroziune.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              Masinile facute pana la sfarsitul lui 2006, incepand din 2004? de cand s-au scos primele masini? sau din anul X luna Y pana la sf lui 2006
              No, apoi blana
              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

              Comment


              • #8
                O sa incerc sa sun miine pentru a afla detalii si cred ca si voi o sa faceti la fel! sau puteti sta linistiti?
                Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

                Comment


                • #9
                  Si a mea e din seria respectiva. E din prima serie de PRESTIGE-uri ca a fost prima livrata in Galati. Anul trecut cand am fost la CASCO au zis ca e problema de garantie cei de la Nalba au zis ca nu si ca trebuie facuta pe Casco. Acum astept sa se incalzeasca vremea si sa mai port o discutie cu ei si sa vad ce Service Autorizat mai pot gasi in Zona GL-BR. si daca nu rezolv nimic fac Apel "DIN NOU" la VOCEA CLIENTULUI.

                  Comment


                  • #10
                    mai multe informatii
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google