Cum Se Schimba Proiectoarele De Ceata?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Se Schimba Proiectoarele De Ceata?

    Salut. Am o probelma cu un proiector de ceata. Mi-a sarit o piatra si a crapat sticla. L-am lasat asa o perioada dar mai nou vad ca abureste. Mi-e frica sa le mai aprind sa nu ard becurile. Aveti idee cum se schimba proiectorul? Masina e inca in garantie dar cica nu face obiectul garantiei (logic). Am sunat la reprezentanta si mi-au zis ca ma costa 300 ron cu manopera cu tot. Sincer, daca tot nu face obiectul garantiei, l-as schimba eu. Problema e ca nu stiu cum sa ajung la el... se desface bara din fata sau este alta cale de access la ele? Merci

  • #2
    Se schimba pe casco...
    are o aparatoare de plastic bara bagate sub masina si o sa vezi cum...

    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by SoNyKeL View Post
      Se schimba pe casco...
      are o aparatoare de plastic bara bagate sub masina si o sa vezi cum...
      ok. merci

      Comment


      • #4
        Nu stiu exact sati explica dar daca te bagu sub bara le vezi , sunt cu surubrui si parca au si 2-3 clipsuri

        sigpic

        Comment


        • #5
          Te bagi sub masina si sub proiector este o aparatoare de plastic prinsa in 3 suruburi torx si 2 braduleti, o scoti afara si de acolo o sa vezi ce ai de facut vezi ca proiectoru e prins de bara cu 2 clipsuri.

          Comment


          • #6
            Originally posted by c0de View Post
            ok. merci
            ce tot te chinui dute peste aia de la casco ca doar deaia platesti ....nu se merita sa te bagi u sub ea sa dai bani pe proiector si toate porcariile astea ...casco tata ca deaia il platim dai incolo de hoti

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google