Help -tremur Volan ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    la fel

    Am cumparat jante de aliaj de la Selgros si la 130 la ora face la fel . Culmea ca nu mereu . Cred ca si drumul are o oarecare influenta.

    Comment


    • #17
      E de la cauciucuri sau de la planetare in cazul asta. Dar incearca sa mergi si pe alt drum sa vezi daca mai face.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Mda de problema asta m am lovit si eu, adik pe la 130-140 incepe sa mi tremure volanul.... acum nu sunt sigur daca i de la cauciuc (din pacate am unul pe fata care e zgariat putin) sau daca e de la presiunea de la roti, chestia asta am descoperit o acum de curand, am facut un drum pana in cta si cand am plecat nu mi am mai verificat presiunea.....
        Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
        www.upgradefaruri.blogspot.com

        Comment


        • #19
          Originally posted by meryvlad View Post
          Salutare tuturor

          Am si eu o problema - la 130 km/h volanul incepe sa tremure destul de tare si
          nu imi dau seama din ce cauza - am 63000 km si pana ieri nu am avut aceasta
          problema ( am circulat si cu viteze mai mari).
          Sa fie de la directie sau din cauza cauciucurilor (nu le-am schimbat de cand am cumparat-o)?

          Va rog sa ma ajutati cu mai multe informatii legate de aceasta problema
          Multam
          da .. Am avut cam aceeasi problema..Mie la 100-110 km`h imi " dardaia " volanu`..Aveam noroi la roti..Verifica si tu..Bft
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google