Problema Sau Nu ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    si eu am observat acelasi lucru la a mea, dar e foarte mic acel joc, nu cred sa fie vreo problema.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • #17
      si eu am schimbat-o acum o luna si face la fel din primu minut, cred ca problema e altundeva

      Comment


      • #18
        Salut,
        Nu vreau să schimb subiectul topicului, dar nu am găsit răspuns sau subiect asemănător în altă parte.
        Și să nu râdeți, dar chiar nu stiu ce reprezintă acele «capace» încercuite din imagine și vă rog să îmi spuneți dacă afectează cu ceva performanța/siguranța autovehiculului, dacă sunt distanțate de «baza» pe care sunt înfiletate cu aprox. 1cm și care ar fi cauzele pentru această distanțare.
        Mulțumesc.

        Comment


        • #19
          Salut,
          Îmi cer scuze de dublu post, dar cred că nu puteți vizualiza imaginea atașată la postul anterior, așa că o voi atașa din nou.
          Mulțumesc.



          Aceasta poate fi găsită și http://i41.tinypic.com/n1qn2g.jpg

          Comment


          • #20
            Acolo sunt amortizoarele prinse in caroserie. Arata normal(perfect as putea spune), nu pot sa-mi dau seama ce vrei sa spui cu "distanțate de «baza» pe care sunt înfiletate cu aprox. 1cm".
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #21
              Flansele amortizor, despre care vorbim, se rotesc la virarea volanului cu ansamblul roata-fuzeta-suspensie, deci nu este fixa pe elementele caroseriei. Nu ai nici un motiv de insecuritate.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #22
                Mulțumesc de raspunsuri. Credeam că este ceva mai nasol.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google