Cheie Logan - Simpla

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cheie Logan - Simpla

    Am primit o singura cheie cu deschidere din telecomanda impreuna cu masina, un Logan 1.5 dCI de prin 2007-2008. Nu am mai folosit o perioada masina si acum nu mai gasesc cheia. Imi puteti recomanda in Bacau cineva care se pricepe sa se ocupe, contra-cost desigur, de deschierea masinii, crearea unei chei simple (nu imi trebuie inchidere centralizata), si eventuala dezactivare a necesitatii cip-ului (antidemaraj etc.)? Eu am gasit pe cineva dar era in Bucuresti, iar masina e in Bacau acum. Am nevoie rapid de un raspuns. Multumesc anticipat.

  • #2
    Dedeman bacau se pot ocupa de asta.
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • #3
      Adevarat probabil. Am intrebat la o reprezentanta si mi-au spus ca ei nu pot decat cu schimbarea completa a sistemului de inchidere, ceea ce presupunea o suma mare. Daca s-ar putea doar crearea acelei chei simple sau cu telecomanda pe baza seriei, fara schimbarea butucilor etc., atunci as fi de acord.

      Nu mai cita postul anterior...foloseste butonul "Post reply"
      Last edited by valeriuciprian; 23 April 2012, 15:57.

      Comment


      • #4
        Se poate comanda insertul metalic al cheii dupa seria butucilor, e un cod pe factura masinii. Mai apoi se invata un cap de cheie , partea electronica pe UCH si se sterge cel vechi.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google