Panza Portiere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Panza Portiere

    Imi poate spune cineva cum scot panza aceea de pe portiere ? Vreau sa o imbrac in imitatie de piele sau alt material, se poate declipsa daca dau fata de usa jos? sau e lipita pur si simplu ? Multumesc!
    Attached Files
    Last edited by Rares.Royal; 12 May 2012, 16:28.

  • #2
    Nu se poate declipsa. Sunt lipite.
    I HAVE A !sigpic
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • #3
      Un sfat .. cum as putea sa o dau jos?

      Comment


      • #4
        si pe mine m-ar interesa aspectul asta.
        My ride

        Comment


        • #5
          CRED ca ar merge sa pui o carpa pe o surubelnita lata si sa bagi incet sub ea .. ca sa o dezlipesti alte ideii nu am :O
          http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

          Comment


          • #6
            de ce nu incerci sa lipesti direct peste ea? uita-te aici http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=270 si vezi daca poti sa iei legatura cu userul poate te ajuta cu un sfat
            sigpic
            Ambition 1.5 dc

            Comment


            • #7
              Mi am pus eu imitatie de piele .....tragi de ea ca se dezlipeste ...D

              Am uitat sa mentionez ca imitatia de piele pe care am pus o s a cam zgariat....materialul ala original se jegoseste si nu prea poti sa l mai faci curat cu orice solutie ai incerca...cauta ceva mai rezistent.....o piele intoarsa.....
              Last edited by adrian22; 12 May 2012, 20:33. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                iti dai seama cum se jegoseste aia ? ) pune piele , dar nu intoarsa.
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • #9
                  Te referi la piele naturala de la vreun cojoc vechi?

                  Comment


                  • #10
                    piele naturala da. de pe un sarpe mare ar fi mai buna , nu de pe scaune de autobuz...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • #11
                      A incercat cineva sa traga toata portiera in piele? Si inca ceva, cum se scoate "buzunarul" de plastic de pe portiera? (compartimentu ala din portiera)

                      Comment


                      • #12
                        dai fata de portiera jos si desfaci niste suruburi cu care e prins buzunarul respectiv
                        My ride

                        Comment


                        • #13
                          Dupa ce desfaci panoul de pe usa o sa vezi; e prins prin spatele acestuia.
                          Edit; scuze, nu aparuse postul.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • #14
                            utilizati piele de crocodil ca valoarea masinii sa fie mult mai mare

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by psanyiro View Post
                              utilizati piele de crocodil ca valoarea masinii sa fie mult mai mare
                              Eu vreau sa imi trag un material peste plasticul ala.. daca tu vrei sa stai cu el asa nu ai decat. dupa ce termin o sa pun niste poze .

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google