Probleme Bluetooth

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probleme Bluetooth

    mi-am montat pe masina un Blaupunkt Toronto 410 BT, unde Bt inseamna ca are bluetooth. functioneaza bine ca principiu dar nu sunt auzit chiar asa de bine cum mi-as dori. e cineva care se pricepe sa-mi spuna daca se poate face ceva ? ma gandeam daca exista vreun microfon pe care l-as pute monta auxiliar undeva pe parasolar... daca e cineva care m-ar putea ajuta cu asta, contra cost bineinteles, ar fi excelent. recunosc ca sunt cam afon in domeniu asa ca gasirea unui microfon potrivit cat si montarea lui ma baga in ceata. e vreun eletronist pe aici ? multumesc pentru intelegere !

  • #2
    kitul de handsfree a telefonului are microfon

    Comment


    • #3
      adica ? te referi la player ? as vrea sa-i mai fi pus unul ca sa am un sunet mai bun...,

      Comment


      • #4
        ai microfonul nasol.se inlocuieste f simplu si nu e nici scump.si eu am cas cu bt si sunt auzit f bine.deci schimba microfonul.

        Comment


        • #5
          sa-l schimb cu ce ? unde gasesc sau cine poate face operatia ? scula ar mai fi in garantie ca abia are 2 luni.
          ce cas cu bt ai? poate deoinde si de asta

          Comment


          • #6
            exista Smailo cu bluetooth daca ati vazut cu 280 ron nu stiu daca merita ?

            Comment


            • #7
              Originally posted by B997NDL View Post
              sa-l schimb cu ce ? unde gasesc sau cine poate face operatia ? scula ar mai fi in garantie ca abia are 2 luni.
              ce cas cu bt ai? poate deoinde si de asta
              am sony xplod,dar nu conteaza marca,daca ai garantie sunt obligati sa-l faca.asa ca fuga cu el la garantie.

              Comment


              • #8
                pai si cum le demonstrez ca e defect ? pana la urma poate su nu fie defect ci pur si simplu asa sa se auda. nu cred ca pe blue tooth s/ar auzi ca si cand ai vorbi normal la telefon. de auzit se aude dar nu foarte bine. trebuie s[ ridic vocea. eu nici pana azi nu stiu cum m[ aud ceilalti.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google