Tetiere LCD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tetiere LCD

    va salut
    de curand am primit niste tetiere lcd :Pyle PL71PHB Headrest Pair with Built-In 7-Inch TFT-LCD Monitors

    problema: distanta dintre cei 2 elementi nu este ajustabila , asa ca distanta celor 2 elementi este mai mare cu 2-3 cm decat gaurile care le am pe logan

    solutii posibile : desfacerea scaunului si refacerea spatiilor , ca sa intre noile tetiere?

    la tetiera nu vreau sa umblu ca e fragila!

    puteti sa ma ajutati?

    Va multumesc!

  • #2
    sa incerc sa desfac tetiera:tapiteria si sa scurtez distanta din tetiera?
    am sa pun o poza, sa-mi spuneti daca se merita sa desfac tapiteria
    merci
    Attached Files

    Comment


    • #3
      cel mai simplu este sa dezchilotezi scaunul si sa repozitionezi suportii de la tetiera. sunt pur si simplu sudate acele tevi, nimic special.
      pentru ambele scaune aproximez 2 ore de munca
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #4
        crististreulea era usor sa gasesc pe cineva sa faca aceasta lucrare intr-un oras mare UNDE M-AR FI COSTAT intre 150-300 ron

        aici unde stau eu:Ramnicu Sarat. Jud Buzau. nu am gasit nici un tapiter, un sudor, etc care sa piarda atata timp
        le-as fi dat si 400 ron dar nu gasesc
        mai intai trebuie sa ma duc la tapiter apoi la sudor/strungarie nici nu mai stiu unde sa ma mai duc, pt ca toti ma refuza pt migaleala aceasta

        cred ca o sa le vand(tetierele)

        Comment


        • #5
          poti sa dai singur jos tapiteria, iti ia maxim 1 ora la ambele scaune, cu sudurile e mai greu

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google