Uite Garantia.....Nu E Garantia.......!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uite Garantia.....Nu E Garantia.......!!

    PENTRU CEI CU GARANTIE EXTINSA

    Am fost la service pt schimbarea unor componente din distributie deoarece pierdea ulei

    Surpriza...Tipul mi-a zis ca acel card pentru garantie extinsa nu a fost activat in sistem si ca "sigur d-voastra ati platit garantie extinsa bla bala...Sa vedem factura aduceti cardul sa vedem ce putem face..." si am plecat fara masina acasa in asteptarea activarii cardului in "sistemul renault"

    Cica ei nu pot sa faca nimic pana nu se activeaza...Au pozat cardul si l-au trimis pe mail la dacia..Etc...

    A mai patit cineva asa ceva?

  • #2
    Eu am fost in service si nu am avut cardul doar factura pentru garantie extinsa, factura pentru masina si carnetul de garantie + cel de intretinere

    Comment


    • #3
      Nu am patit niciodata sa imi ceara cardul.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Ai avut tu ghinion de niste oameni care nu se pricep.
        Mai intai nu avea de ce sa-ti ceara cardul, ci in cel mai rau caz contractul de garantie extinsa. Dar ei au pe fisa care o imprima scris ca are garantie extinsa masina, de ce mai vor cardul? Ca sa nu rezolve problema pe garantie...
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google