Scartie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scartie

    De-acu imi scartie ceva la usa, si ceva in fatza cand se inclina..Ce areeeeeeee???? heLp

    Masina e din 2006 februarie..Si imi scartie in usa soferului..Am uitat sa precizez

    nu mai posta consecutiv. foloseste cu incredere butonul "edit" ca sa-ti modifici propriul post. e activ 10 minute de la postare...
    Last edited by Seba; 22 August 2008, 20:02.
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

  • #2
    sal

    Si eu am avut aceeasi problema . Trebuie sa ii dai cu putina vaselina la inchizatoarea de la usa.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Este ceva cauciuc la inchizatoare care se uzeaza si ce ma enerveaza e ca nu gasesc in niciun magazin cauciucul asta. Costa doar 2 lei, parca.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #4
        Originally posted by Bitu_Radu View Post
        Si eu am avut aceeasi problema . Trebuie sa ii dai cu putina vaselina la inchizatoarea de la usa.
        inchizatoarea de la usa?Mai precis?Aia de pe caroserie/stalp ?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          Adica contactorul de fier cu cauciuc pe el, de pe stalp.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            @LOGAN 4 EVER- Incearca cu niste scoci sau izolier band colorat...Macar pana gasesti garniturile alea de cauciuc.
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #7
              Multzam baietzi!
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google