Problema mare...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema mare...

    salut am si eu o problema...cam prima.....am fost de cuarand la tara si miam montat deasupra bari dinalea ptr porbagaj... nu stiu exact cum se numesc si ieri cand am vrut sa le dau jos..hopa ca nu mai pot.. cand am vrut sa scot surubu..se invartea cu tot cu chestia aia in care intra surubu..cine are stie despre ce vorba.....care ar fi rezolvarea...dak mas duce la service mar rezolva?.. sau vor ramane permanet acolo..
    sigpic

  • #2
    avind in vedere ca sint cumparate de le ei, iti recomand sa ajungi la ei inapoi sa iti rezolve si problema. sper sa nu primesti raspunsul "asa e toate".
    orice produs are garantie iar la tine nu se pune problema de vechime.
    dute la service si fiputin agresiv si suparat de cele intimplate!
    succes
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      dak te uiti dupa cheder ai o chestie in care intra surubu... acolo a intrat apa si a ruginit filetu de la surub.... si cum lam fortat eu sa desfac surubu probabil sa desprins si acuma se invarte cu totul
      sigpic

      Comment


      • #4
        Update la problema....surubu a ramas cam jumate in afara.. si impinge chederul...si capu de la surub sa tocit..si nu mai pot folosi hexagonu ca sa il desfac..
        sigpic

        Comment


        • #5
          Cu putina forta si un cleste tip papagal il scoti de acolo, dar n-o sa mai poti pune niciodata bare pe masina daca nu te duci ladealer sa-ti schimbe fierul in care intra surubul.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            deci oricum ai rezolva problema, tot nasol si cu urmari se lasa .
            deci eu zic sa tai surubul jos (fara sa deteriorezi vopseaua sau chederul) si daca mai vrei vreodata sa pui barele sus, dute la reprezentanta sa te rezolve.
            si data viitoare pune unsoare sau foloseste degripant daca vezi ca merge greu la desfacut.
            se pare ca tu esti unul din cei puternici si nu e suficient
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Problema rezolvata....ideea lui andrei a fost cea care a rezolvat problema..
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google