incuierea Usilor La Atingerea Unei Anumite Viteze

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • incuierea Usilor La Atingerea Unei Anumite Viteze

    Am un laureat din 2007 si as vrea sa-i activez aceasta functie de ancuierea usilor la o anumita viteza,daca ar fi bun careva sa-mi explice si mie cum se executa asa ceva eventual un filmulet ceva ,orice.Multumesc anticipat.
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

  • #2
    incuierea de scrie
    a se foloseste doar in interiorul cuvantului
    sigpic Alexandria

    Comment


    • #3
      Daca e sa ne tachinam gramatical ''se'' nu 'de'cum spuneti dv.MS DE AJUTOR
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • #4
        super tare..vorbea de altu` da' in oglinda nu se uita

        ontopic: aceasta functie se activeaza prin mufa de diagnoza, cauta pe forum ca sunt persoane care pentru 20 lei activeaza aceasta functie, si mai mult ca sigur gasesti si in bucuresti. eventual posteaza pe topicul lor de intalniri
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Baieti,ce rost are sa va tachinati?
          Iti spun eu cum se face,dar intai trebuie indeplinite niste conditii,cum ar fi:laptop,interfata,soft aferent.Cand le ai,primesti ajutorul dorit.Altfel,nu ai cum sa activezi aceasta functie.

          Sau cauti pe cineva care le are,asa cum bine a scris colegul nostru mai sus.Daca totusi vrei sa faci tu treaba asta,putem discuta.
          Last edited by lion.forte; 20 February 2009, 00:04.

          Comment


          • #6
            am auzit si eu de curand de imbunatatirea asta. am inteles ca se poate seta o viteza anumita la care sa se armeze inchiderea.numai bine
            TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

            Comment


            • #7
              Se continua aici.
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google