Alte Jante Decit Originale.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alte Jante Decit Originale.

    Va salut domnilor! Sint de putin timp pe acest forum.Sint posesorul unui Logan de 1,6 cu 8 valve de 1 an si ceva.Masina functioneaza foarte bine, cel putin asa zic eu,avind in vedere virsta (este fabricata in 2005).Se stie ca din aceasta iarna sint obligatorii cauciucurile de iarna.Vreau sa cumpar jante din otel pe care sa pun anvelopele de iarna(pe masina am jante de aliaj).Preturile variaza intre 120 lei si 160 lei.Cele de 160 lei sint originale(asa zic vinzatorii)iar cele de 120 lei sint fabricate de o cunsocuta firma din Iasi.Ce ziceti de jantele de Iasi?Merita cumparate? E vreo diferenta de calitate intre unele si altele,vorbesc de cele originale si cele de Iasi?

  • #2
    Salut.
    ai aici ceva despre GENTI si aici ceva despre jante otel logan.....asta ca o mica paranteza.si eu in trecut tot la fel am gresit........
    Ca si raspuns la intrebarea ta..........cele de asam iasi am inteles ca au tabla putin mai moale,deci se deformeaza mai usor.Cele originale sunt dintr-un maerial putin mai tare.Si ca idee,le poti gasi la dezmembrari la preturti bune,trebuie doar sa cauti.
    Numai bine.
    ps:sper ca nu te-ai suparat
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google