Exista Van Fara Airbag Sofer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ia si tu o ruleta si masoara-l ca nu stiu dimensiunile.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      Van fara airbag exista si am si vazul ieri la o expoziti auto unul fara airbaguri.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #18
        Inseamna ca era mai vechi, ca acum se fabrica cu airbag sofer standard.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #19
          Era de anul trecut, masina de test drive.
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • #20
            Si un prieten are 3 vanuri si toate 3 nu au airbaguri , cum ziceau si colegi de mai sus au volane de solenza !
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • #21
              Originally posted by blanarucristi View Post
              Va salut. Sper ca postez bine. Ideea este urmatoarea. Am un amic, care are un Logan VAN versiunea cheala, iar el spune ca nu are airbag la sofer. Eu stiu, si m-am si uitat pe site, ca absolut toate versiunile de Logan, au, chiar si variantele chele, airbag sofer. Intr-adevar, volanul este diferit fata de ce am eu pe Ambition-ul meu sedane, dar n-as crede ca nu are, deoarece nu poti opta sa scoti ceva,care se afla in "pachetul" comandat. Ce parere aveti?
              intradevar van ul chel nu are airbag la sofer nici inchidere centralizata

              Comment


              • #22
                airbag

                Originally posted by blanarucristi View Post
                Va salut. Sper ca postez bine. Ideea este urmatoarea. Am un amic, care are un Logan VAN versiunea cheala, iar el spune ca nu are airbag la sofer. Eu stiu, si m-am si uitat pe site, ca absolut toate versiunile de Logan, au, chiar si variantele chele, airbag sofer. Intr-adevar, volanul este diferit fata de ce am eu pe Ambition-ul meu sedane, dar n-as crede ca nu are, deoarece nu poti opta sa scoti ceva,care se afla in "pachetul" comandat. Ce parere aveti?
                intradevar van ul chel nu are airbag la sofer nici inchidere centralizata

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google