Capitonaj Spatiu Marfa VAN De Origine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capitonaj Spatiu Marfa VAN De Origine

    Salut! Caut de foarte mult timp capitonaje interioare de origine pentru spatiul de marfa pentru logan van...am tot cautat pe net si pe forum dar nu am gasit asa ceva la vanzare...daca stiti de unde se pot procura sau macar ce cod au in reteaua dacia va rog sa postati in acest thread...Am atasat si cateva poze gasite pe net ca sa va faceti o idee despre e este vorba...
    Attached Files

  • #2
    Eu mi-am pus in van asa ceva.Le-am luat de pe site-ul de la Dacia,unde vand ei maruntisurile.Erau la reducere si le-am luat cu 280 lei amandoua,dar asta a fost acum doi ani. Deaceea cred ca numai la ei pe site sau la vreun coleg din Mioveni.

    Comment


    • #3
      @calin65...multumesc pentru raspuns...le-ai luat la un pret bun.
      Am gasit si eu pe site-ul celor de la dacia panourile respective...le-am trimis un mail la vocea clientului, in care le-am cerut o oferta de pret la panourile respective...daca nu o sa imi trimita raspuns o sa merg direct la reprezentanta din IS...
      Intre timp am gasit si codul pieselor respective:
      >Protectie panouri laterale interior marfa stanga -cod-6001998214
      >Protectie panouri laterale interior marfa drept -cod-6001998202

      Comment


      • #4
        Revin cu noi informatii...am trimis mail la reprezentanta dacia din Iasi si le-am cerut o oferta la panourile pe care le cautam eu...tin sa precizez ca au fost foarte prompti in a-mi raspunde...mai jos am atasat o copie a mail-ului primit de la ei:

        "Buna ziua,

        Va trimit informatiile in legatura cu preturile pentru urmatoarele repere :
        -Protectie panouri laterale interior marfa stanga- cod -6001998214= 135 lei (este pe stoc)
        -Protectie panouri laterale interior marfa drept- cod -6001998202= 135 lei
        (nu este pe stoc, comanda se face in baza unui avans).

        Cu stima,
        Consilier Clienti Service
        0729 292 350 "

        Preturile mi se par ok si cred ca o sa imi achizitionez un set...multumesc lui @calin65 pentru indrumari...sa auzim de bine.
        Last edited by radutu; 29 March 2012, 18:26.

        Comment


        • #5
          pentru tavan este ceva de capitonat

          Comment


          • #6
            Pentru tavan poti incerca la dezmembrari un capitonaj de MCV pe care il modifici.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google