magazin piese schimb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • magazin piese schimb

    Exista magazine cu piese de schimb omologate pentru Logan?Sau trebuie sa mergi numai la dealer?Mie nu mi se pare corect sa -i fac vanzare unui dealer care nu a reusit sa -mi repare masina in garantie...

  • #2
    Orce magazin de piese deobicei are si piese de Dacia sau de Renault, trebuie sa te uiti doar sa aiba holograma.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Cu piesele originale cam greu. Eu am gasit un magazin pe langa mine dar mari probleme cu originalele. Avantajul e ca merg multe de la Renault.

      Comment


      • #4
        Andrei, in zona TITAN , ceva magazine dacia? Ma pregatesc de revizia de 30.000 (filtre, placute,ulei, bujii, nu? )

        Comment


        • #5
          Originally posted by sorin_pss View Post
          Andrei, in zona TITAN , ceva magazine dacia? Ma pregatesc de revizia de 30.000 (filtre, placute,ulei, bujii, nu? )
          salut vecine,

          vezi ca este unul la circa 12 daca stii ? Langa benzinarie ........pt mai multe detalii da mi un pm...
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #6
            Aliontes exista doua magazine cu piese de schimb pentru Logan in Galati.1 ) Dealer Nalba magazin separat de service la intrarea in Galati, 2 ) Magazin Nalba la Popescu.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google