Piese lgn - preturi Vitan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Nu stiti cam cat costa un pamatuf din ala din bumbac cred care il inmoi in motorina sa stergi masina de praf??
    sau daca stiti din galati de unde pot sa il iau si la ce pret. ms mult!
    Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

    Comment


    • #62
      Care imi trimite si mie o maneta cu pozitie de proiectoare.Nu are nimeni drum prin Vitan??

      Comment


      • #63
        Care are asa ceva sau stie unde gasesc...difuzor bara spate ..am poaza
        Attached Files

        Comment


        • #64
          Stie careva daca gasesc tavita pt portbagaj in vitam ? Daca da la ce preturi ?
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by yoz13 View Post
            Nu stiti cam cat costa un pamatuf din ala din bumbac cred care il inmoi in motorina sa stergi masina de praf??
            sau daca stiti din galati de unde pot sa il iau si la ce pret. ms mult!
            Nu te risca sa dai cu motorina pe caroserie, mai ales daca e metalizata! Se matuieste in timp!In Vitan e 10 lei .

            Comment


            • #66
              Tavita pentru portbagaj gasesti la 50 ron in vitan dinc ate stiu eu.

              Comment


              • #67
                Tavita pentru portbagaj gasesti la 50 ron in vitan din cate stiu eu.

                Comment


                • #68
                  Un post e de ajuns .. solicita stergerea

                  difuzorul spate se gaseste la dealer ... daca iti spun pretul ... uiti ca iti doresti asa ceva ... daca vrei cu adevarat pm andrei si iti va raspunde prin bunatatea sa
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • #69
                    Un post e de de ajuns .. solicita stergerea

                    difuzorul spate se gaseste la orice dealer dacia ... daca iti spun pretul ... iti trece de difuzoare de logan ... daca vrei cu adevarat pm andrei si iti va raspunde prin bunatatea sa
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • #70
                      Am gasit Loganul in parcarea din fata blocului avariata la capota fata (usoara infundare prin calcarea cu talpa). Avand casco, am dus-o in service; intre timp autorii au fost prinsi (minori la 15-16 ani) iar parintii lor au fost deacord sa-mi plateasca daunele; intre timp am vb cu cei de la casco sa opresca dosarul, iar repartiile sa le platesc eu cu banii de la parinti. As dori sa aflu cam cat m-ar costa (banuiesc ca vor indrepta capota si o vor vopsi + manopera). S-au strans 1200 RON. Sa fie deajuns?

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Stie cineva daca mai sunt de actualitate preturile?
                        Protectii pentru difuzoarele spate sunt in targ?Daca da la ce pret?Multumesc.
                        preturi-le sunt de actualitate! Am fost eu duminica
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by marycrys007 View Post
                          Am gasit Loganul in parcarea din fata blocului avariata la capota fata (usoara infundare prin calcarea cu talpa). Avand casco, am dus-o in service; intre timp autorii au fost prinsi (minori la 15-16 ani) iar parintii lor au fost deacord sa-mi plateasca daunele; intre timp am vb cu cei de la casco sa opresca dosarul, iar repartiile sa le platesc eu cu banii de la parinti. As dori sa aflu cam cat m-ar costa (banuiesc ca vor indrepta capota si o vor vopsi + manopera). S-au strans 1200 RON. Sa fie deajuns?
                          iti ajunge, eu am schimbat capota cu totul, si am vopsit-o si cu manopera si toate alea, pe casco, a costat cam 1100, e drept ca in ianuarie 2007, oricum preturile nu difera fata de atunci

                          Comment


                          • #73
                            Cine ma poate ajuta si pe mine sunt din Gorj si nu ajung prea des in Vitan cam cu cat se vand inelele de prestige si manerele pls
                            DACIA LOGAN

                            Comment


                            • #74
                              Un pret la setul de perii (baghete) extrioare geamuri usi logan, TE ROG!

                              Comment


                              • #75
                                Scrumiera in Vitan costa 15 lei , mi-am luat eu.
                                Forza Steaua

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google