Piese lgn - preturi Vitan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va rog ajutatima unde pot gasi o carcasa de alternator[LAUREAT] partea din fata cu cele 3 prinderi.VA MULTUMESC

    Comment


    • Tot am vazut pe aici bari fata si spate dar de terminatiile aferente celor 2 si de prelungiri praguri nu intreaba nimeni?Din cate stiu eu prin aprilie erau toate la 200 ron.Daca stie cineva un pret acctualizat va rog sa ma informati si pe mine.Nu de alta dar nu pot sa merg pana in targ (care e la 2 pasi de mine) deoarece am piciorul in gips.....
      :smokespliff:viata e frumoasa doar daca stii s-o traiesti:dirol:

      Comment


      • Vreau sa ma ajutati daca stiti cit costa o bara spate de logan 2 (noul logan) si unde asi pute o gasi?

        Comment


        • Am si eu o intrebare , stie cineva cat ma costa si daca pot sa schimb geamul de la farul dreapta ? pt ca are mici crapaturi pe el si face condes banuiesc ca din cauza asta si cat ma costa in vitan asta daca exista . Multumesc

          Comment


          • Nu cred ca se poate schimba geamul de la far, deci in concluzie trebuie sa-ti cumperi un far nou,sau unu sechond, cauta pe aici pe forum,ca sigurat gasesti pe cineva care sa vanda vre-unul,sau care poate sa-ti aduca!bafta
            sigpic

            Comment


            • confuzie nu fac vanzatorii.........ei stiu foarte bine ce sa dea fiecarui client, problema e ca multi nu prea stiu ce vor....asta e..

              un far la magazin e 100 ron, deci de unde scoateti voi toate preturile astea astronomice nu stiu. am citit si eu ce scrieti toti pe aici si ce preturi spuneti.....si credetima ca m-am minunat. de unde le scoateti frate?
              Last edited by Rebell; 19 December 2008, 13:45. Reason: Automerged Doublepost
              BMW 525 D & Logan 1,6

              Comment


              • Cine a mai fost de curind prin Vitan (la patura ma refer)? si poate sa-mi spuna si mie cit este un buton de geam electric de ph2?
                Multa lume, putini oameni...

                Comment


                • Ma poate ajuta cineva si pe mine cu o unitate de comanda electronica airbag logan preferance,un pret ceva,fara reprezentanta ca e enorm de scump acolo.un sms la0724693225 sau un raspuns aici pe sait

                  Comment


                  • oglinzi

                    cat costa 2 oglinzi de mcv manuale

                    m-ar interesa 2 oglinzi de mcv manuale cat costa
                    Last edited by bogdan_radu; 9 January 2009, 12:03. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • va rog, imi explica si mie cineva care cunoaste si e din bucuresti cum ajung in Vitan din Baneasa.....si cand trebuie sa ma duc, in ce zi pentru a gasi la preturi acceptabile si la ce ora.....mesi...... Ma intereseaza o maciulie de prestige in primul rand.
                      Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                      ID: cipry263

                      Comment


                      • V nichelat, bagheta nichelata,emblema dacia fata, spate, logan by renault si sigla 1.5 cu I rosu stie cineva cat sunt in vitan?

                        Comment


                        • Poti trage fur de la mufa tabloului de climatizare.e foarte simplu.desfaci grila argintie(incepi de jos dintr-un colt)apoi desfaci cu un t20 suruburile de la tablou apoi te legi de firul cu curent.de la bricheta e mai nasol

                          Comment


                          • oglinzile de mcv electrice si incalzite erau 190ron/buc.acum,gandeste-te si tu mai mult de 130ron nu cred ca are cum;).cipry263-cel mai bine te-ai uita pe harta bucurestiului pe net si ai vedea acolo!cauti sos.vitan barzesti!si asta e...sau cand ajungi in bucuresti o iei cu intrebatu.....mai greu dar tot ajungi!bafta
                            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                            Comment


                            • cipry263, eu zic sa te duci duminica dimineata in vitan.eu asa am fost si era destul de liber.cand am luat eu maciulia de prestige initial mi.a cerut 70 ron..si am luat doua cu 100.presupun ca acum o sa o gasesti la 50 ron..numai bine
                              TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                              Comment


                              • Eu m-am interesat de buton cu impuls in targul Vitan.
                                Am gasit la 120 lei bucata!
                                sigpic
                                ^Logan turbat (WIP)^

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google