Caut Furnizori Pt Piese Si Acesorii Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut Furnizori Pt Piese Si Acesorii Logan

    Buna sant din oradea lucrez la un magazin de piese si acesorii auto logan .caut distribuitori pentru piese si acesorii de logan ma puteti contacta la adresa pieselogan@gmail.com

  • #2
    Hotaraste-te, furnizori sau distribuitori? Sa stim ce facem cu anunturile tale...
    apropo, daca nu ti-ai citit mesajele private, ar fi cazul...esti cu securea deasupra capului pt ca ai postat aiurea anunturi pe probleme tehnice. abtine-te pana maine sa vedem cum facem cu threadurile tale, sa nu vina vreun alt moderator sa-ti mai dea vreun "premiu"
    ia-o ca pe un sfat, nu ca amenintare...abtine-te pana maine, sper ca deseara sa se clarifice situatia cu threaduri, cu anunturi cu tot. da-mi pm daca ai nelamuriri.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #3
      Pai eu caut distribuitori , doar pt piese si accesorii de logan astept oferte de pret

      Comment


      • #4
        Ar fi ideal sa faci o lista.. de preturi si ce fel de piese sau ai orice piesa?
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          Man pai tu stii care e diferenta intre distribuitor si furnizor??...eu as fi dispus sa fiu distribuitor....adica tu sa imi dai produsele si eu sa caut cumparatori...asta inteleg eu prin distribuitor... sper sa nu gresesc ...si ce oferte de preturi ai nevoie???
          0.9 tce SL plus

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google