Trusa, stingator, triunghi, vesta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • culmea e ca e plin de masini cu statie pe ele dar toti merg legal chiar si unde se poate merge ilegal.
    am prins unul singur cu un passat de buzau care a rupt fashul dar a rupt asa de bine ca nu am reusit sa ma tin dupa el desi am dat blana cat a dus biata loganita (alint de la mocanita). il pierdusem deja pana la urziceni. drumul e largit de mai mult timp. prin 2000 am inceput facultatea si era deja largit

    Comment


    • Reveniti la subiect!
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Salut,

        Am cumparat masina in 2013 si trusa mediacala si stingatorul au data productiei in 2012 si termem de valabilitate 2 ani (foarte frumos din partea dealwr-ului)... deci sunt expirate de aproximativ 1 an.

        Acum trebuie sa cumpăr stingatorul si trusa. Pot lua orice fel de trusa din magazin? E ceva de care trebuie sa tin cont?

        Comment


        • cumperi orice trusa auto. de ce sa tii seama ?! sa aiba bisturiu sau defibrilator ?! trusa mea e expirata de 3 ani si nici n-o schimb.

          Comment


          • Lipsa /expirarea celor 2 se "premiază" 3 puncte de amendă (care are ceva de comentat să comenteze când e "premiat")

            Pachetul legislativ primit la livrarea mașinii conține o trusă valabilă 48 de luni și un stingător valabil 39 de luni și 2 triunghiuri.

            La livrare trebuia verificată conformitatea pachetului legislativ!
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • iar incepem... de cate ori te-a intrebat cineva de ele ?! pe mine, niciodata in 6 ani. nici macar la itp. ba acolo le-am aratat o data ca sunt, dar doar am deschis portbagajul sa le vada, fara sa verifice datele de expirare.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google