Geamuri Electrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geamuri Electrice

    Salut vreau sa imi pun si eu geamuri electirce fata spate ...am vrut sa imi fac fetele de usi la comnda si sa le pun acolo pe cotiera de la usa ...dar nu ma gasit pe nimeni sa faca asa ceva......imi puteti si mie va rog ce imi trebuie pt geamuri electrice fata spate ....nu ma pricep si dac sia mai pus cineva cam cat ar ajunge ....nu vreau kitchuri dac tot pun vreau ceva bun ..


    va multumesc

  • #2
    Preturi nu stiu sa-ti spun , iti trebuie mecanismele alea care , cred ca le avea cineva la vanzare depe forum , mai greu cred ca o sa fie la chestia aia care vrei sa o faci cu fetele de usi la comanda , daca tot faci asta bine ar fi sa ai la usa ta toate butoanele pentru toate 4 geamuri si la restu doar cate un buton si eventual un buton care sa blocheze deschiderea geamurilor din fata , pe autoaccesori am vazut ceva legat de geamurile electrice.

    Bafta
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

    Comment


    • #3
      pai nu am gasit pe nimeni sa imi faca fete usi la comanda ca dac as fii gasit mi-as fi facut dar na...asta e ...si poti te rog sami zici excat ce mecanisme imi trebuie ca nu stiu absolut nimic ,,,,si cine le avea de vanzare

      stii u vreo firma care face asa ceva????
      Last edited by Seba; 21 April 2008, 10:21.

      Comment


      • #4
        Nu mai da quote daca pana acuma eu sunt singuru care a scris se subintelege .De gasit am gasit ceva :http://www.carsystems.ro/details.php...=0&prod_id=511 Sper ca nu se ia ca fac reclama.Legat de fetele acele de usi chiar nu stiu dar o sa mai caut.

        LE:http://www.accesoriiauto.com.ro/prod...le_dacia_logan acu nu stiu cat de originile sunt dar astea sunt singurele care le-am gasit si spune ceva de logan , ce e drept si pretu e piperat.

        Primu link care ti-l l-am dat e firma din timisoara , pretu nu include montaju
        Last edited by Rudy; 20 April 2008, 17:39.
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment


        • #5
          Ar fi unu care face interior de usi pe comanda... e un baiat din Baia Mare dai search pe forum... sapa adanc si-l vei gasi... el e "owner"ul loganului exclusiv(Scuze ca am folosit un cuvant in engleza dar am avut lapsus)

          Comment


          • #6
            Frate daca stii de cine e vorba zi-mi cine e ca nu il gasesc caut asta de vreo 2 luni.

            nu mai da "quote" la ultimul post! si nu posta consecutiv, ai 10 minute sa editezi un post cu butonul "edit"!
            Last edited by valeriuciprian; 23 April 2008, 06:27.

            Comment


            • #7
              Deci ca sa ramanem ontopic si sa nu raspund pe celalt unde ai intrebat.Incearca sa iei legatura cu ce-i de la prostreat , cred ca la ei se referea memphis_Taz , poate fac ei la comanda usile cum vrei tu la tine cu 4 butoane + unu de blocare pentru geamurile din fata si la restu cate unu.
              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

              Comment


              • #8
                Deci, apropo de fetele de usi, Roby de la Prostreet tunning, Baia Marese ocupa de astea si face si kituri exterioare.Ia legatura cu el in legatura cu confectionarea fetelor de usi.Eu il recomand cu incredere.E foarte serios si cu o gramada de idei beton de design.
                Bafta

                Vezi ca e aproape gata un INTERIOR COMPLET de logan, tot de Prostreet facut, e betooooon si contine bord si 4 fete de usi.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Va multumesc o sa iau legatura cu el numa sa-l gasesc pe forum pe aici.
                  Last edited by valeriuciprian; 23 April 2008, 06:25.

                  Comment


                  • #10
                    Ai vreun link ceva....poate reusesc sa ma scap de toate plasticaraele astea din loganu asta....ca deja imi este greata cand ma uit la ele

                    Comment


                    • #11
                      Nu iti trebuie link uite aici useru: prostreet tuning ,dai un pm si stabileste cu el ce si cum poate o rezolvi

                      Bafta
                      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                      Comment


                      • #12
                        Da are Rudy dreptate la el ma refeream...

                        Comment


                        • #13
                          @memphis_Taz puteai sa-mi zici inainte ca doar ne-am mai intalnit si am zis ca ma intereseaza asta....oricum ms
                          Last edited by valeriuciprian; 23 April 2008, 06:22.

                          Comment


                          • #14
                            Ai rezolvat ceva ? Daca faci la el spune si aici sa vedem poate vor mai multi modificari cum faci si tu
                            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by dannyel87 View Post
                              @memphis_Taz puteai sa-mi zici inainte ca doar ne-am mai intalnit si am zis ca ma intereseaza asta....oricum ms
                              imi cer scuze... dar atuncea nu m-am gandit la pro street tuning imi era gandu la altceva... pe multi am inceput sa ii exasperez cu starea mea de aerian... insa mie imi place ca am ajuns sa fiu aerian pentru ca nu mai ma lovesc atat de dur de podeaua de sus ca inainte...
                              NU IAU DROGURI doar SUNT INDRAGOSTIT

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google