Proiector Logan Ajutor

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proiector Logan Ajutor

    va salut pe toti!
    Sunt nou pe aici asa ca daca am postat unde nu trebuie vreau sa imi cer scuze anticipat.
    Sper sa fiu cat mai explicit cu problema mea astfel incat sa ma puteti ajuta.
    Tata detine un logan,1.4,berlina,2006 an fabricatie si fix acum cateva ore a lovit un caine nu la viteza foarte mare,cu partea din dreapta jos,cu coltul acela langa proiector.
    Ei bine i.a impins proiectorul inspre interior si i l.a smuls de acolo,proiectorul a ramas cu clemele de la bara cred ca sunt..asta prima problema.
    A doua ar fi ca s.a spart si platicul de pe interiorul barei lateale,care o imbraca,antisoc cred ca se numeste,de deasupra rotii.
    As dori o solutie pentru rezolvarea problemelor,si costurile pieselor,costul respectivului plastic si proiectorul il mai pot pune la loc fara sa schimb bara fata?

    Cu stima,
    iulian

  • #2
    Salut.
    Cred ca tu vorbesti de carenaj roata si suport proiector.Sau element inchidere bara.
    Daca ai putea face o poza si sa o pui pe forum ar fi mult mai usor sa vedem despre ce-i vorba.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #3
      multumesc pentru raspuns!

      am reusit sa rezolv,intradevar carenajul si suportul pentru proiector sunt.

      stima!

      Comment


      • #4
        Salut.
        Ok,ma bucur ca ai rezolvat.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #5
          daca ai rezolvat cred ca se poate inchide ;) aici

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google