Pompa Servodirectie, Pret

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pompa Servodirectie, Pret

    Am probleme cu pompa servodirectiei si astea de service centru cer 1000$ pentru reparatie, sa fie atit de scump?

  • #2
    daca e doar pompa o gasesti aici:
    POMPA SERVODIRECTIE ELECTRICA ORIGINALA - electric - ECHIPAMENT ELECTRIC - Pompa servodirectie electrica Logan Diesel; Reper de origine Dacia / Renault; Include rezervor si capac; Pentru alegerea corecta in fun
    sigpic
    Ambition 1.5 dc

    Comment


    • #3
      Cred ca pretul este pentru inlocuirea pompei si pretul acela este la reprezentanta daca inteleg bine si cam acolo te duce ca si costuri fiind piesa de origine . Poti cauta ceva mai ieftin in alta parte ... presupun ca exista si producatori aftermarket pentru piesa
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • #4
        vorbeste si tu cu baietii de pe forum care se ocupa cu piese de logan si poate reusesti sa faci rost de o pompa buna la un pret rezonabil...
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • #5
          Salut

          am eu pompa de servo directie originala nou nouta la 1550 lei..ofer garantie si factura
          Catalin 0752504046

          Comment


          • #6
            am vandut cu 1800 lei dar cu piesa la schimb
            Vand piesa auto logan originale si aftermarket

            Comment


            • #7
              daca este electrica se poate repa am anteles ca de vina ar fi carbunii motorasului electri asta dc aste ca la symbol

              Comment


              • #8
                am eu una dar din pacate mi-a scapat din mana si s-a spart borcanul ala in rest pompa se poate proba este OK

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google