De Unde Va Luati Piesele Pt Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kojak, eu am cumparat direct de la sediu lor, pentru a vedea piesele, deci se poate.
    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

    Comment


    • #62
      Multumesc.

      Comment


      • #63
        Originally posted by emmet18 View Post
        Poze cu piesele comandate de la piesenet.ro
        Nu imi pot da seama daca sunt originale sau nu, toate fiind marcate cu renault, made in france, sigla, etc........
        Exact ce am primit si eu prin mai-iunie. De atunci am aproximativ 5.000 km, fara probleme. Spor la treaba !

        Comment


        • #64
          Originally posted by emmet18 View Post
          Doar la cureaua de distributie am observat ca daca trag cu ungia peste acel scris galben se curata...
          Daca se sterge scrisul este original?
          I HAVE A !sigpic
          fara linkuri externe in semnatura

          Comment


          • #65
            Eu, cand am vorbit cu ei, au zis ca au pe stoc in showroom la adresa aceea STR Luica parca.... Si am vazut ca au program si sambata si duminica. Chiar am discutat cu ei prin mail duminica trecuta.
            Mi-au lasat o impresie buna in legatura cu customer service-ul. Au raspuns la orice intrebare le-am pus fara ocolisuri.

            Comment


            • #66
              Azi am montat piesele cumparate de la piesenet.ro
              Piesele sunt foarte bune, masina merge excelent.

              De azi fac parte din randul clientilor piesenet.ro

              Numai bine!











              Comment


              • #67
                Foarte bine ca esti multumit si de piese si de lucrare.


                Originally posted by emmet18 View Post
                Am trimis un mail la vocea clientului dar cine stie pe cand un raspuns.....Daca nu e nici o noutate pana pe Marti, comand de la Daciashop.
                Ce s-a intamplat de te-ai razgandit asa repede si ai cumparat totusi de pe piesenet.ro?

                PS
                Postarea pozelor nu ti-a iesit, mai incearca o data cu atashamentul forumului.

                Comment


                • #68
                  Diferenta de pret intre piesenet.ro si daciashop, pentru aceste piese ( cu reducere din partea daciashop), era in jur de 300 de lei si cum aveam nevoie de acesti bani am mers pe principiul " ce-o fi o fi..."

                  Cei de la VC mi-au raspuns ca nu au detalii despre acest magazin.

                  Comment


                  • #69
                    Te rog sa postezi din nou pozele cu functia: Gestiunea Atasamentelor.
                    I HAVE A !sigpic
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • #70
                      piese originale si foarte ieftine in orasul Mioveni.
                      magazinul se numeste SIMA (sau la SIMA) intrebi aproape pe oricine si te indruma.
                      si mai este un magazin de incredere care se numeste TEHNODINAMIC tot in Mioveni.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by emmet18 View Post
                        Diferenta de pret intre piesenet.ro si daciashop, pentru aceste piese ( cu reducere din partea daciashop), era in jur de 300 de lei si cum aveam nevoie de acesti bani am mers pe principiul " ce-o fi o fi..."

                        Cei de la VC mi-au raspuns ca nu au detalii despre acest magazin.
                        care magazin nu este recunoscut de VC?

                        Comment


                        • #72
                          piesenet.ro.... de fapt scrie mai sus....
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • #74
                            Originally posted by adriannn_16v View Post
                            piese originale si foarte ieftine in orasul Mioveni.
                            magazinul se numeste SIMA (sau la SIMA) intrebi aproape pe oricine si te indruma.
                            si mai este un magazin de incredere care se numeste TEHNODINAMIC tot in Mioveni.
                            am sunat la VC lui si raspunsul urmator am primit ,,Mentionam ca nu detinem informatii despre magazinele din Mioveni si nici de cele de pe internet.,, acum care ar fi adevarul cu magazinele de incredere???

                            Comment


                            • #75
                              ...un raspuns evaziv tipic dacia.
                              Cu alte cuvinte nici nu confirma, nici nu neaga...mari cu.rve mai sunt si astia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google