Cat Costa AC Pt Golan?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat Costa AC Pt Golan?

    Va salut mari domni. Am si eu o intrebare de adresat voua, poate unu, doi dintre voi stiti, si anume cat m-ar costa o instalatie de AC cap coada? Astept raspunsuri de la voi.
    Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

  • #2
    Salut,
    Din cite stiu eu, cam in jur la 1000 euro, dar necesita demontari cam multe pe la motor.
    Si se monteaza undeva pe linga Pitesti, la un service privat; mai multe amanunte poate aflam de la colegii din Mioveni.
    passion 1.5 DCi

    Comment


    • #3
      Originally posted by tyger_eye04 View Post
      Va salut mari domni. Am si eu o intrebare de adresat voua, poate unu, doi dintre voi stiti, si anume cat m-ar costa o instalatie de AC cap coada? Astept raspunsuri de la voi.
      am eu un nr de tel.Casit tot pe net montajul se face la pitesti cu piese originale 650euro
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • #4
        Da-ne si noua te rugam numarul sa ne luminam,as dori sa aflu ceva sigur ..........
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #5
          Daca e numa 650 imi pun si eu ??

          SIGUR e 650????

          Comment


          • #6
            Tyger...In jur de 1500E ...Vezi ca mai era un topic aici http://www.loganclub.ro/forum/aer_co...ior-t1562.html
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Discutat si rediscutat...Continuare aici
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google