Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu se poate lua separat cel de Megane II, m-am uitat.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Originally posted by andrei View Post
      1. 6001550676 - 15 euro
      2. 6001550682 - sa-mi zici daca te duci la dealer cat costa, ca n-am pretul actual


      6001548170 - 25 euro
      Eu zic ca e cam mult. Daca vrei uita-te pe threadul asta si daca mai ai vreo intrebare posteaza acolo.
      andrei " .insonorizare capota(ca la prestige)" e "captuseala" alea de sub capota ? are vreun efect benefic...?

      sper ca nu a fost o intrebare stupida dar nu prea am treaba cu piesele de masini...( app am sunat azi la asirom si maine ma duc sa iau masinutza D )
      1.6 mpi cu un strop de redbull
      Respect pentru ca imi pasa

      Comment


      • Originally posted by andrei View Post
        Nu se poate lua separat cel de Megane II, m-am uitat.
        Am gasit o firma care mi-a promis ca mi-aduce, dar intreaba daca a "Lucas" sau "Dav Jaeger" Nu stii cumva care o fi? N-am vrut sa pomenesc de Logan, pentru ca raspunsul intotdeauna e "nu se poate"

        Comment


        • Originally posted by florin.vlad View Post
          andrei " .insonorizare capota(ca la prestige)" e "captuseala" alea de sub capota ? are vreun efect benefic...?
          Da, aia e.
          Sa stii ca n-are nici un efect, doar reduce putin zgomotul motorului in exterior.
          Cel mai bine iti iei insonorizanta tablier (de pe peretele anti-foc), cu ala chiar se diminueaza zgomotul in habitaclu.

          Originally posted by tarkanyi View Post
          Am gasit o firma care mi-a promis ca mi-aduce, dar intreaba daca a "Lucas" sau "Dav Jaeger" Nu stii cumva care o fi?
          Nu stiu, dar vezi sa fie fara regulator de viteza.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Ma puteti ajuta va rog cu codul sau codurile de la radiatorul de racire al motorului de Logan 1.5 dci varianta de echipare Preferance, din 2006? In urma unui accident, la service mi-a fost inlocuit radiatorul.El pare la fel, dar are alt cod:7700428082E, in loc de:8200343476. Este de Logan pe benzina? Sau este codul unui radiator cu an de fabricatie mai nou, asa cum sustin cei de la service?

            Comment


            • Deci eu te pot ajuta cu codul foarte exact al radiatorului daca imi tirmiti o poza cu eticheta de pe stalpul usii din dreapta. Altfel, imi pare rau, dar nupot fi 100% sigur ca e codul corect.
              Imaginea o hostezi undeva (www.imagshack.us) si imi trimiti linkul pe PM.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • ma poate ajuta cineva cu niste preturi Logan 2006 , 1.5Dci Amb
                Aripa spate stg+dr, pavilion , cadru motor, usa spate stg
                Eventual niste poze cum vine ele de mari(poza din programu de piese de la ei), plafonu are intarituri sau nu.... aripa spate de unde pana unde e...

                Comment


                • Aripa - 60 euro bucata
                  Pavilion - 125 euro
                  Usa spate - 160 euro
                  Attached Files
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • blocul de lumini si cel de stergatoare sa fie DAV sau VALEO.
                    apropo, daca le comanzi sa ne spui si noua ce si cum.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • mersi andrei , la cadru motor ma refeream la punte fata, pret?

                      Comment


                      • N-am pret. Daca era il puneam. Dar nu depaseste 400 euro, sigur.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • stie careva cat costa un politzai?...vreau sa cumpar vreo doi sa-i bat in fiecare zi....sa-mi descarc nervii.....
                          ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                          Comment


                          • [QUOTE=andrei;62602]1. 6001550676 - 15 euro
                            2. 6001550682 - sa-mi zici daca te duci la dealer cat costa, ca n-am pretul actual
                            Fratilor a-nebunit lupu',am fost pe 29.01.2008 la dealerul local Buzau,general autocom(fara niciun fel de reclama )si ce sa vezi:
                            6001550682 insonorizant tablier pret de uzina (a spus ca daca vreau luni 04.02.2008 il am)tineti-va bine...292,84 LEI da ce dracu ii facut din mahon?
                            6001550676 insonorizant capota 145lei,asa ca ochii pe vreun loganel busit poate gasesc vreunul.
                            KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                            Comment


                            • Stiam ca s-a scumpit insonorizantul tablier. A fost 50 ron inainte.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Andrei cauta-mi te rog codul de la aparatoarea aia din tabla care acopera evacuarea la iesire din motor,si un pret daca stii,sa crapat in jurul piulitelor si zornaie.
                                LOGAN--> <--TOYOTA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google