Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andrei View Post
    80 euro pentru ambele scaune si codul e 6001548328.
    Suportul de picior se monteaza direct pe podea.

    Multumesc!

    Comment


    • Imi dati si mie un cod si un pret pentru fatada consolei centrale pe negru cu loc pentru butonul de aer conditionat si pentru comutatorul de recirculare aer? Multumesc

      Comment


      • 6001547590
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Originally posted by andrei View Post
          6001547590
          mersi andrei. Ieri am uitat sa mai intreb codurile la niste elemente de tuning originale. Ma intereseaza elementele care vin pe spoilerul fata la colturi si in jurul proiectoarelor si elementul de pe spoilerul spate(ala negru de pe centru) mersi

          Comment


          • Pana raspunde Andrei...Uite aici ...Tot raspunsul lui
            sigpic

            Comment


            • Merci Cipriane ca ai postat tu raspunsul meu.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Salutari! Stie cineva cat costa setul de airbag-uri (sofer+pasager) pentru Peference 1.4MPI? Si ACU?

                Se gasesc oare la dezmembrari?
                Last edited by hugbear; 30 July 2008, 21:17.

                Comment


                • Andrei te rog da-mi si mie ceva coduri .Preturi si un sfat ,am reusit de am plesnit mcv in fata ,in stanga ,partea proasta ca am intrat in sectiunea unei balustrade de protectie,am zdrobit bateria ,capota ,aripa st, farul st,traversele de sub bara si cea unde vine montata inchizatoarea capotei,scutul si jugul sau cum ii spune ,plasticurile de dupa bara ,toate nimicurile care sunt pe-acolo si ,rogute fa-mi te rog o lista sa vad poate gasesc pe careva sa o repare in rate esalonate pe 25 de ani ............Multumesc mult
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • @hugbear: Costa 200 euro amandoua. Ce e aia ACU? Poate ECU...

                    @blackufo: Vrei lista cu preturile la piesele zise de tine sau sa mai scriu eu ce cred ca e stricat?
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • "200 amandoua" inseamna 200 fiecare sau 200 impreuna (100/bucata)? Scuze, de typo, ECU airbag. Multam.

                      Comment


                      • Cum te-ai gandit tu ,cred ca-i mai bine,fa-mi te rog lista....
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • Un buton portiera ?

                          Comment


                          • @fullfit46: Ce e ala buton portiera? Si se mai pune si un te rog frumos, o formula de adresare, ca eu nu sunt obligat sa-ti dau tie nimic.

                            @hugbear: 200 euro amandoua, iar ECU in jur de 500 euro.

                            @blackufo:
                            traversa extrema - 70 euro
                            traversa superioara - 90 euro
                            intaritura aripa - 90 euro
                            aripa fata - 36 euro
                            scut - 265 euro
                            capota - 200 euro
                            bara + ornamente - 220 euro
                            far - 85 euro
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Multumesc mult ,raman dator.........In orice caz scutul m-o dat pe spate scump ,foarte scump...Dar nu am incotro.
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                              Comment


                              • volan cu airbag

                                Sal as vrea si eu un nr de tel sau o adresa da mail sa aflu si eu mai multe informatii pt volan cu airbag ! Va multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google