Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi spuneti si mie cam cat costa un radiator de AC pentru logan diesel ?

    Comment


    • Condensorul costa 270 euro.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Multumesc Andrei!

        Comment


        • sal.
          un disc de ambreiaj la ce pret ajunge?

          Merci pt informatie

          Originally posted by cconstantin View Post
          Oare cat costa un Logan facut din piese de schimb?

          Trece de 18000 euro sa ajung la un Laureate Plus de 1.4 MPi ca al meu?
          Scuze,am vazut ca esti tot incepator,nu prea ma descurc pe aici si ma intereseaza o informatie,poate ma ajuti tu...Ai idee la cat ajunge un disc de ambreiaj?Scuze dak te-am deranjat..Merci
          Last edited by andrei; 2 September 2008, 11:45.

          Comment


          • Un volan de ph2 la ce preţ ajunge? şi oare se potriveşte pe ph1?

            Dana - nu mai posta consecutiv! Ai 10 minute la dispozitie sa editezi un post!
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • @dana: Pentru dCi (ca vad ca asa scrie in profilul tau) un disc de ambreiaj costa 100 euro.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Ieri in Timisoara la dealerul local Dacia,barele transversale (set de 2 buc) montabile pe barele longitudinale la MCV,m-au costat 226RON (aprox 64euro),originale,adica made in france.Par robuste,aspect placut.Urmeaza montajul conform instructiunilor.Cod: 6001998210

                Comment


                • Cat costa o baie de ulei pentru logan 1.6 ?

                  Comment


                  • Cat costa barele de portbagaj pt.Berlina?La telefon mi-au spus ca cca 300-500,nu se stia exact.In carrefour am gasit cu180 ron parca sau ceva pe acolo.Am mai intrebat si daca pierd garantia daca le montez eu,si mi-au spus ca nu.Nu prea am incredere in ei.Si inca o intrebare ,cum se monteaza barele alea,nu sunt eu prea tehnic dar nici blonda,si nu vad ce si cum, nu se potriveste nimic pe acolo.

                    Comment


                    • @saru: Costa 120 euro.

                      @bbogdan: Costa in jur de 160 lei, dar depinde de dealer. Se monteaza in gaurile deja existente, sub chederul de cauciuc de pe plafon.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Salutare! Am si eu cateva intrebari:
                        1- cat costa un far de Logan berlina ultimul face-lift?
                        2-cat costa un spoiler fata de la MCV?
                        3-cat costa un spoiler spate de Logan berlina ultimul face-lift?
                        senz

                        Comment


                        • Originally posted by andrei View Post
                          @saru: Costa 120 euro.

                          @bbogdan: Costa in jur de 160 lei, dar depinde de dealer. Se monteaza in gaurile deja existente, sub chederul de cauciuc de pe plafon.
                          Multumesc.Gaurile le-am gasit,e neclara treaba cu pierderea garantiei.Bare am gasit si la selgros. E vreo diferenta intre ceea ce se gaseste la dealer si cele ce se gasesc in comert?

                          Comment


                          • Stie cineva daca si unde gasesc arcuri pentru bratul stergatorului de parbriz? E aberant sa schimb tot bratul cand se moaie arcul.

                            Comment


                            • Originally posted by gigi-kent View Post
                              daca s-a lovit cineva de situatia cand a fost nevoit sa schimbe ceva la masina sa ne spuna si noua niste preturi la planetare,injectoare,curele distributie si mai toate piesele.
                              set ambreiaj 440 ron

                              Comment


                              • @andrei as vrea sa stiu codul si pret de la bidonas [ac condensor]si teava groasa ac plus furtunul flexibil aferent

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google