Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piesele fac in jur de 2500-3000 euro fara manopera, deci e dauna totala.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Ok am inteles multumesc pentru raspunsuri , dar masina este asigurata la suma de 7700 euro si dauna totala este atunci cand reparatia face mai mult de 75% ce inseamna in jur de 5500 euro sa coste manopera mai mult de 2500 euro?

      Comment


      • Originally posted by andrei View Post
        @tarkanyi: 8200074362 - 25 euro
        @Peter Pan: planseu fata - 6001548468 - 50 euro


        Multumesc, Andrei!

        Comment


        • @alexu: Da, cam atat costa manopera.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Am inteles , multumes pentru ajutor.Luni o sa aflu sigur daca este dauna totala sau nu.

            Comment


            • Am inteles ca e in jur de 40 de euro un stop stanga cu semnal alb la dealer. A vazut cineva prin targ?Cam cat e pretul unuia in targ? Are cineva idee?
              Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

              Comment


              • Andrei, m-ar interesa codul placutelor de frana originale cu care este dotat un 1,5 Dci cu ABS din fabrica (eventual tip) pentru a face o comada in cunostinta de cauza. Multumesc anticipat

                Comment


                • Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste informatii daca se poate.
                  Ieri din greseala am parcat si eu loganul iintr-o teava si mi-am crapat partea alba (lumina care se aprinde la mersul cu spatele) din blocul optic spate. Ea functioneaza fara probleme insa are o crapatura. As vrea sa stiu daca se poate schimba doar bucata asta sau trebuie schimbat tot blocul optic dreapta spate.
                  In orice varianta ma intereseaza un pret informativ - si eventual daca se poate face pe casco.

                  Multumesc

                  Comment


                  • @sorinica22: Se schimba tripla cu totul si costa 40 euro. Se poate face pe Casco, daca n-ai fransiza.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Am o intrebare . Cat ma costa o insonorizare a planseului pedalier ? Dci-urile au asa ceva?

                      Comment


                      • Andrei, te rog sa imi spui, daca cunosti, cat este o janta noua de otel...Si de unde pot sa o cumpar. Multumesc

                        Comment


                        • Costa 30 euro si se gaseste la dealer.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • O bara spate pentru berlina cam cat costa, ca mi-am agatat-o azi intr-un trailer?
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • Buna ziua,

                              Ma poate ajuta cineva si pe mine cu un cod, eventual si cu un pret, pentru chederul dintre portiera si cupola (cel in forma de V) de pe partea dreapta a masinii (eventual si cel de pe stinga)?

                              Va multumesc anticipat.

                              Comment


                              • @Logan 4 ever: Costa 130 euro.

                                @vali_munt: Nu inteleg la ce te referi, o poza ar fi buna.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google