Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andrei View Post
    6001548126-----TAMBUR AS 7 TOLI-----77.08
    6001547703-----TAMBUR AS 8 TOLI-----83.07

    Preturile sunt in euro si includ TVA.
    Si sunt doar ferodourile sau sunt cu tot cu saboti?

    Comment


    • Fara saboti.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Salut Andrei poti sa-mi dai codul si un pret de la suportul din plastic care tine cablul borna +
        Attached Files

        Comment


        • Buna seara!

          Imi puteti da, va rog, codurile urmatoarelor piese? (si pretul lor, daca se poate)
          Daca ati mai putea.. Si codul vasului ce tine lichidul de spalare al parbrizului.

          Multumesc anticipat.
          Attached Files

          Comment


          • stie cineva cat e un lonjeron??

            Comment


            • Mă puteti ajuta cu un cod si un pret pentru piesa aceasta din plastic care tine cablul borna +
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by neadodo View Post
                Salut fratilor!
                sunt nou pe forum.
                puteti sa mi spuneti un pret pentru manocontact de la pompa de servodirectie? Am logan 1,4 preferance,am fost la service si mi au zis ca trebuie schimbat acest manocontact de la servodirectie. s-a defectat si mi a curs lichidu de servo. la sevice mi au zis un pret de 740 ron
                mersi!
                Mie mi-au zis vreo 270 RON cu manopera cu tot , dar "nu avem acum pe stoc" , si mie oricum mi-a expirat garantia de 4 zile , motiv pt care nu mi s-a rezolvat problema . Nenorocitii , dupa ce le dau 600 RON pe revizie , se mai strimba pt 4 zile , mirlanii . Nu am decit sa umblu cu bidonasul de lichid pt servo in masina pina voi gasi la dezmembrari manocontactul .

                Comment


                • nu va suparati, dar daca vreti preturi bune, veniti la magazinul din strada crizantemelor si gasiti super preturi la piesele de logan.......in sector 5.
                  ex: bara fata lg -130 ron
                  far -130 ron
                  bieleta de directie cu cap de bara -88 ron

                  nu va suparati, dar daca vreti preturi bune, veniti la magazinul din strada crizantemelor si gasiti super preturi la piesele de logan.......in sector 5.
                  ex: bara fata lg -130 ron
                  far -130 ron
                  bieleta de directie cu cap de bara -88 ron
                  Last edited by Rebell; 18 December 2008, 17:24. Reason: Automerged Doublepost
                  BMW 525 D & Logan 1,6

                  Comment


                  • ma puteti ajuta si pe mine cu un pret la un suport de bicicleta de se prinde pe carlig ? si cam pe unde sa il gasesc ? (postez aici in in theandul deschis de mn nimeni nu imi zice nimic )

                    Comment


                    • schimbat bieleta stanga (90 roni) montat placutele( placutele mele)echilibrat roti/aliniere unghiuri etc 680 roni ... da stiu ... nu vreiti sa stiti cat m-ar costa sa schimb electric la ei ... bujii fise ...

                      pret pt punte spate + manopera 58 mil ... I know
                      Last edited by DeLuXe; 19 December 2008, 01:53. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • @NPoWer: 150 euro, la dealer se gaseste.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Am nevoie daca ma poate ajuta cineva cu codul de la deflectoarele de aer pt Logan MCV ca mi-am montat bara fata de MCV dar fara aceste deflectoare.Sa fie chiar asa de importante.Rog daca se poate cod si pret sau numai cod.Multumesc

                          Comment


                          • care e diferenta de pret intre un spoiller fata normal si unul de mcv pt logan berlin?
                            God is my copilot

                            Comment


                            • vreo 150 ron daca e nou , in unele magazine

                              Comment


                              • Un pret pentru EGR, se poate, va rog?

                                Merci mumos!
                                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google