Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. cat costa pastila(ciupercuta) aceea de la aparatoare noroi fata ca le tot pierd.
    2. cat costa o tetiera din aceea situata pe mijloc care atunci cand este lasat jos este un tot unitar cu bancheta
    Kiss Fm Gris Platine DC

    Comment


    • bratul stergatorului stanga fata este 80 ron.atat am dat pe unul si inca ma intreb ce stie sa faca de banii astia.

      Comment


      • Si eu am pati la fel au sarit amandoua cupercutele de plastic de la aparatorile de noroi cand am fost la revizie am intrebat un mecanic si a zis ca se gasesc numai cu aparatorile de noroi da am avut noroc si a cautat el una prin atelier si mi-a dat-o gratis si a adaugat el ca multa lume vine si intereaba de asa ceva .

        Comment


        • In loc de ciupercuta intra si un surub de 3 scurt cu filet pt lemn@plastic

          Comment


          • Merci de raspuns Alex 55.Salut.

            Comment


            • Originally posted by alx1978 View Post
              2. cat costa o tetiera din aceea situata pe mijloc care atunci cand este lasat jos este un tot unitar cu bancheta
              tetiera aceea se numeste 'tetiera virgula'. la dealerii din brasov mi s-a spus ca mai am de asteptat jumate de an pana apare ca 'piesa de schimb'. asa ca un pret inca nu se poate sti.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Revin cu intrebare: Am nevoie daca ma poate ajuta cineva cu codul de la deflectoarele de aer pt Logan MCV ca mi-am montat bara fata de MCV dar fara aceste deflectoare.Sa fie chiar asa de importante.Rog daca se poate cod si pret sau numai cod.Multumesc

                Comment


                • Benzina: Convergent dreapta 60 01 549 318
                  Convergent stanga 60 01 549 315

                  Diesel: Convergent dreapta 60 01 549 319
                  Convergent stanga 60 01 549 316

                  Benzina: Convergent dreapta 60 01 549 318
                  Convergent stanga 60 01 549 315

                  Diesel: Convergent dreapta 60 01 549 319
                  Convergent stanga 60 01 549 316
                  Last edited by cippy; 19 January 2009, 14:32. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • va rog un cod pentru filtrul de motorina euro 3 . multumesc

                    Comment


                    • o emblema LOGAN by RENAULT cat costa,stie cineva,va rog?

                      Comment


                      • cautand mai bine se pare ca am gasit codul la filtrul de motorina euro 3 65 cp care e 7701066680

                        Comment


                        • unde gasesc si eu o lista pentru codurile de culori. Ma intereseaza rosu passion si albastru marine

                          Comment


                          • albastru marine e: 061E si 0v61H vezi ca scrie si pe eticheta de pe stalpul masinii(parca pe cel din dreapta)
                            061E e cica pentru masinile fabricate pana la inceputul lui 2006, numai ca la mine masina e din Mai 2006, iar pe stalpul masinii scrie 0v61H, dar vopseaua e 061E.

                            061E e mai deschisa putin la culoare fata decat 0v61H si cica nu ar contine lac in compozitie

                            albastru marine e: 061E si 0v61H vezi ca scrie si pe eticheta de pe stalpul masinii(parca pe cel din dreapta)
                            061E e cica pentru masinile fabricate pana la inceputul lui 2006, numai ca la mine masina e din Mai 2006, iar pe stalpul masinii scrie 0v61H, dar vopseaua e 061E.

                            061E e mai deschisa putin la culoare fata decat 0v61H si cica nu ar contine lac in compozitie
                            Last edited by gigiman; 2 February 2009, 11:53. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Mai exista un thread, adica asta.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Salut!

                                Puteti sa-mi dati info de pret ptr. Logan Ph2:- capota, far stanga fata, aripa stanga, masca, parbriz, oglinda dreapta.
                                Merci

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google