Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna ziua,

    Nu stiti unde gasesc cat mai ieftin in zona Brasovului piese de Logan, editia 2008 model Laureate. Am nevoie de o capota, o aripa stanga, far stanga, un parbriz, o grila motor si un ornament de fata
    E urgent, daca puteti sa ma ajutati

    Toate cele buna
    Lori

    Comment


    • salutare.
      un pret la triplele spate Logan Ph2 si un cod daca se poate
      ms.
      Dacia GoLan KissFm 1.6

      Comment


      • Salutare!

        Un cod si eventual un pret imi puteti zice pentru urmatoarele piese:
        - Conducta redirectionare aer pentru berlina
        - Cotiera Prestige
        - Protectii de aripi pentru toate cele patru aripi

        Si o intrebare putin off-topic. E adevarat ca aceste protectore de aripi nu se poate monta pe masini cu ABS sau numai mecanici nu aveau chef de lucru?

        Merci

        Comment


        • Un termostat 1,4 mpi, are cineva idee cam cat costa?

          Comment


          • @Kovy:
            6001998264 - Cotiera prestige - 60 euro
            6001998192 - Protectii de aripi fata - 20 euro
            6001998193 - Protectii de aripi spate - 20 euro
            Si nu are nici o treaba ca masina are ABS, se pot monta.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • @Andrei
              Mersi pentru coduri si preturi.

              Pentru conducta redirectionare aer am gasit urmatoarele coduri 6001547204 si 6001547203. Asta sunt bune?

              pretul e fara TVA? La protectiile de aripi pretul aceea e pe bucata sau setul (2 bucati) ?

              Si eu asa credeam ca protectiile asta n-au nici o legstura cu ABS-ul, dar cand eram acolo la dealer atunci inca nu eram membru aici pe forum si multe informatii utile nu stiam.

              Si inca o data multumesc!

              Comment


              • n-are cum sa aibe legatura protectiile de aripi cu abs-ul. la fel cum nici coada vacii cu stampila primariei

                pretul la dealer la protectiile de aripi este pentru 2 bucati - fata sau spate.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Pentru un Logan ,stie cineva unde gasesc un geam pentru lampa stanga spate si cat costa?

                  Comment


                  • daca vrei sa schimbi doar 'geamul' (e plastic), mai bine schimbi stopul. daca dezlipesti tu 'geamul', dupa ce il lipesti pe cel nou o sa iti faca condens, si nu cred ca iti doresti. gasesti si pe forum oameni care vand stopuri, sau la magazinele de piese, in jur de 180 lei. la dealer sa nu te duci daca ai probleme cu inima
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • @Kovy: Da, sunt bune codurile alea. Preturile sunt cu TVA si pentru 2 bucati la protectiile de aripi, deci costa ~120 lei toate 4.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Andrei un cod/pret pentru parbriz ca am avut ghinionul sa imi sara o pietricica?
                        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                        Comment


                        • Daca astepti o saptamana, cu cea mai mare placere. Acum, calculatorul meu e "bolnav".
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Ok astept ca nu ma grabesc, intre timp am aflat cu ce pret e cumparat pentru uzina, pret pentru banda de fabricatie este de nici mai mult nici mai putin de 10 (zece) euro.
                            Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                            Comment


                            • Sal. Vreau si eu sa stiu preturile la cateva piese de logan:
                              Aripa stanga/dreapta
                              Traversa fata (asa ii zice sau nu am inteles eu bine?)
                              Cadru motor
                              Caseta directie
                              Brat telescop
                              Stalp stanga complet
                              Prag
                              Usa stanga
                              Planetara stanga
                              Fuzeta stanga
                              Faruri
                              Bara fata
                              Oglinzi
                              Parbriz
                              Cam atat multumesc
                              Last edited by Valik.Goian; 22 February 2009, 23:50. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by tzacanel View Post
                                are cineva idee cit costa un far nou?
                                acelasi far original de dacia in trei locuri l-am vazut la pret diferit:120ron, 150ron si 170ron in RM Valcea. iar placute de frana de la 20ron la 280ron(dar de firme diferite)
                                deci aveti grija de la cine luati. mai intai cercetati piata si apoi cumparati.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google