Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • far de logan stie cineva cat costa? logan din 2006, dar far nou nout sa fie
    senz

    Comment


    • Ma interseaza un stop de logan dreapta. Cat costa?
      De asemenea ma int codul de la conducta de servo si pretul acesteia.
      Multumesc!

      Comment


      • Sal. Vreau si eu sa stiu cat costa o pereche de oglinzi electrice pentru Logan (gen MCV). Merci.

        Comment


        • buna andrei! as dori sa stiu codurile si preturile pt.:
          -bara fata
          -grilaj plastic
          -traversa
          -radiator(pt. Logan fara ac)
          De asemenea as vrea sa stiu si care este costul manoperei pt. vopsit bara.
          Merci anticipat!

          Comment


          • stie cineva cum se numeste plasticul acela care vine deasupra rotii in aripa ? un pret daca este posibil si daca este usor de montat. multumesc frumos

            Comment


            • salutare
              a cumparat cineva bara stabilizatoare ? si cam cit costa ?la dealer e cam scumpicica....

              salutare
              a cumparat cineva bara stabilizatoare fata? si cam cit costa ?la dealer e cam scumpicica....
              Last edited by dragos10; 7 March 2009, 14:41. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by bbm View Post
                stie cineva cum se numeste plasticul acela care vine deasupra rotii in aripa ? un pret daca este posibil si daca este usor de montat. multumesc frumos
                pasaj roata sau aparatoare interior aripa cum zicea o vanzatoare in brasov. ~120 lei bucata. poza nu am pentru ca nu am avut nevoie de asa ceva
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Chiar nu stie nimeni codul de la piesa din plastic de la borna bateriei(suportul)
                  Attached Files

                  Comment


                  • Sal. Vreau si eu sa stiu cat costa o pereche de oglinzi electrice pentru Logan (gen MCV). Merci.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • Pretul e de 1.000 lei/set.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Detalii despre o bieleta antibasculare, diesel, se poate? (pret, cod)

                        Multam fain!
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • multumesc alindrgn. am gasit la vitan cu 40 lei pasaj roata stanga.

                          Comment


                          • Am si eu o rugaminte ...nu stiu daca trebuie seria de sasiu a masinii (Dacia Logan 1.4 MPI 8v din 2005)...vreau si eu niste preturi si coduri pentru urmatorele piese: simering distributie , pinion pompa ulei , kit distributie(rola), kit accesorii(rola), burduf planetara partea stg cel de la cutie care este si simering...multumesc
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • piese chimb

                              cat m-ar costa, pentru LOGAN, urmatoarele:
                              2 brate complet echipate;
                              2 bucse pentru bara stabilizatoare;
                              2 bieletele antirului.
                              ??????????\

                              Comment


                              • Salut,

                                Am si eu o problema: am schimbat un bec la far si din pacate mi-a scapat capacul de plastic care protejeaza spatele becului undeva jos in dreptul proiectorului de ceata si nu am cum sa il mai scot. Am fost azi in targ sa vad daca pot cumpara un capac insa nu am gasit. Ma gandesc sa pun o punga ceva acolo pana ajung la revizie si acolo poate reusesc sa mi-l scoata - mai am vreo 5000 de km pana la revizia de 30k.
                                Aveti alta solutie?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google