Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca e cel cu parasolar fumuriu parca
    sigpic

    Comment


    • nu am vazut nici un logan cu parasolar fumuriu. nici macar pe partner. parasolar fumuriu isi face fiecare din folia care se pune pe geamuri si pe luneta. poate ne lamureste andrei cumva, eventual cate o poza cu fiecare ..
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • pls ajutati'ma si pe mine cu cele doua plastice de langa radiator... merci fain
        I don't ride low, I fly high...

        Comment


        • am fost la un dealer Dacia sa ma interesez de suport ochelari si au spus ca ei nu au asa ceva.Asa e? Atunci unde gasesc? (este vb de acel suport care se monteaza sus, langa oglinda)

          Comment


          • @radu2008: Parbrizul in nuante este parbrizul care se monteaza pe orice Logan, cel incolor se monteaza pentru unele versiuni de export.

            @Macs: Te pot ajuta, doar cu pretul si codul de la dealer, daca te intereseaza.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • @Andrei: binevenit si de la Dacia, ma intereseaza si numele pieselor, de montat pare usor.
              multumesc frumos.
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • Grila inferioara stanga - 6001546783 - 9 euro
                Grila inferioara dreapta - 6001546784 - 9 euro
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • multumesc frumos, Andrei !
                  I don't ride low, I fly high...

                  Comment


                  • as dori si eu un cod si pret pentru stickerele KISS FM si Partner
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • Andrei ms u care zici ca ar fi mai bine sa il pun pe masina si cum sa le cer celor de la casco un anumit tip de parbriz!

                      Comment


                      • Originally posted by alindrgn View Post
                        as dori si eu un cod si pret pentru stickerele KISS FM si Partner
                        si codul la emblema de 1.616v ca de asta am uitat sa scriu
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Originally posted by andrei View Post
                          @radu2008: Parbrizul in nuante este parbrizul care se monteaza pe orice Logan, cel incolor se monteaza pentru unele versiuni de export.
                          Parbrizul incolor se monteaza pe toate versiunile E0 livrate la intern.

                          Originally posted by radu2008 View Post
                          Andrei ms u care zici ca ar fi mai bine sa il pun pe masina si cum sa le cer celor de la casco un anumit tip de parbriz!
                          parbrizul OEM este extrem de prost, eu am 4 parbrize sparte la 3 masini in 2 ani si jumatate, (care au in total 5 ani - unele sunt mai noi), adica un procent de 80% pe an. Incearca si un Pilkington, exista si in varianta cu parte superioara gri. Vezi pe www.parbrize.ro Eu o sa-l schimb pe urmatorul la ei, au si Casco "on site", acum am parbrizele crapate la toate 3 masinile.
                          Last edited by detail; 26 April 2009, 23:35. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Salut m-ar interesa si pe mine sa aflu cam cat costa Freonul pt. Ac.(a fost scos).
                            Just listen & learn

                            Comment


                            • Am trecut saptamana trecuta peste un capac de canal care nu era fixat si am reusit sa lovesc pragul dreapta in spate, cam pe unde e gaura pt. fixat crickul... s-a infundat si a sarit si vopseaua de acolo pe o suprafata cam cat un pachet de tigari?
                              schimbat prag cu totul si revopsit?

                              Comment


                              • O rugaminte: daca se poate cine stie un cod si un pret pentru bucata de polistiren de sub mocheta - partea stanga. Am vazut ca eu am reusit sa o fac mai multe bucati
                                Attached Files
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google