Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Andrei, ai cumva codul la ornamentul central de pe bord, de Prestige, pe care sunt butoanele la geamuri, etc.?

    Mersi!

    Comment


    • #62
      6001548873, nu sunt 100% sigur ca asta e.
      Daca e cineva cu Prestige pe aici si vrea sa-mi dea datele de pe stalpul din dreapta, de pe abtibild, iti zic sigur care e codul.
      Cine are Prestige, sa-mi dea un PM sa-i zic ce date imi trebuiesc de pe abtibild.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #63
        Ok, multumesc anticipat.

        Oare exista codul pe piesa? As potea sa ma uit pe ornamentul meu (Ambition) si daca difera, inseamna ca mi-ai dat codul de la Prestige...

        Comment


        • #64
          Daca scrie, da, poti sa te uiti si tu sa vezi.
          Pana acum nu mi-a dat nimeni cu Prestige PM, sa inteleg ca nu ii intereseaza sa ajute pe cineva...
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #65
            Cu ajutorul colegului nsa, caruia ii multumesc si pe aceasta cale, am reusit sa vad daca este sau nu codul corect. Intr-adevar, acela este codul, poti sa te duci si sa-l comanzi linistit.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #66
              Azi mi-am luat si eu placute de frana la masina si am dar 83 lei pe ele.
              Deocamdata nu trebuie sa le schimb dar le-am luat ca sa le am acolo....mult nu ma mai duc cu astea care le am cred ca pe la 40.000 km le schimb si eu.

              Comment


              • #67
                Eu am dat 150 lei pe placute, dar sunt originale.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #68
                  Multumesc Andrei si nsa!

                  Comment


                  • #69
                    Cu placere!
                    Daca mai e ceva imi zici si iti dau codul/pretul.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #70
                      cica nu se recomanda placutele de dacia,ca ar fi prea tari si uzeaza mai repede discul ...
                      Eu am luat de clio cu vreo 60-70 ron
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #71
                        cel mai bine nu va luati placute de la dacia ... sunt proate ... dati un ban in plus dar luati ceva mai bun ....
                        1.6 MPI CRAZY DRIVER

                        Comment


                        • #72
                          are cienva idee daca fetele de usi de la mcv se potrivesc cu fetele de usi de la prestige(berlina)???(fara sa tinem cont ca unele mcv au boxe si in usile din spate)

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Andrei, am fost azi sa-mi comand ornamentul de bord de Prestige. Tipul s-a uitat in calculator si mi-a zis ca sub asest cod (6001548873) figureaza un intreg ansamblu, din mai multe piese la pretul de 1200Ron. Nu stii cumva denumirea corecta a ornamentului?

                            Comment


                            • #74
                              tarkanyi ornamentul ala care in vrei tu se numeste fatada centrala

                              Comment


                              • #75
                                @tarkanyi: Foarte ciudata treaba, nu stiu ce sa zic, iti atasez mai jos si poza cu fatada centrala, nu se vede nimic ca ar mai avea si butoane sau altceva pe ea, e un plastic simplu. Posibil sa fie o greseala in programul meu, desi nu cred.
                                Attached Files
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google