Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pretul la injectoare

    Originally posted by virtualmansorin View Post
    bucata sau amindoua??
    Originally posted by gigi-kent View Post
    daca s-a lovit cineva de situatia cand a fost nevoit sa schimbe ceva la masina sa ne spuna si noua niste preturi la planetare,injectoare,curele distributie si mai toate piesele.
    pretul injectoarelor este de 11 milThank you, andrei_logan. Your registration is now complete.

    You may now proceed to edit your Profile in order to fill in additional personal details about yourself, or you could modify your Options to customize your browsing experience of this site. If you would rather do these things later, you can do so by following the links around the site to your User Control Panel.

    Alternatively, you can simply go back to the Forums and start posting in threads.

    pretul unu injector este de 11 mil deci setul te costa44 mil
    Last edited by andrei_logan; 30 October 2009, 19:45. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • salutare...imi ziceti si mie cat ar' fi pretul pentru un rulment cu abs? si trebe cumparat in functie de placuta ovala sau sau codu ala din talon cu UU1....?

      Comment


      • Salut, a schimbat cineva termostatul, cat costa?
        Multumesc
        Marian

        Comment


        • Ma poate ajuta cineva cu un cod Renault pentru curea aceesorii la motorul 1.6mpi 16v (cu AC si DA)? Este urgent.
          Multumesc

          Vreau sa cumpar si nu stiu ce sa comand. Asta o fi 8200833541 ???

          Comment


          • cine stie ce cod sau serie are Rulmentul compresorului de AC la Logan 1,6?
            sau macar ce dimensiuni are.

            Comment


            • chisinau

              Buna.Ma numesc Dragos Butnaru si sunt din Chisinau.
              As dori sa colaborez daca e posibil cu dumneavoastra pentru a importa in Rep.Moldova piese de schimb Dacia.

              Daca aveti un price list e foarte bine.

              Puteti sa ma contactati pe email: dragos117@yahoo.com



              post moderat:
              daca mai scrii odata asa de mare si colorat, iti dau vacanta

              Last edited by crististreulea; 26 November 2009, 09:37. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Cine poate sa-mi spuna unde pot gasi acel opritor de la usa de la rezervor?

                Comment


                • un pret la pompa de servo cea originala as dori pt 1.4 laureat .ms

                  Comment


                  • vreau si eu dak se poate un cod pt sonda lambda aval,eventual niste preturi.dak are cineva as vrea sa o cumpar.

                    Comment


                    • cine ma poate ajuta si pe mine cu un cod la panourile usi laureat ph2? cele cu manere si "dunga" aia argintie?
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • cine are idee cat ar costa :
                        bascula stanga\dreapta
                        pivotul si bucsile ?

                        Comment


                        • [B][COLOR=red]cine stie de unde se pot procura valve retur pt logan 1.5 dci
                          Last edited by valeriuciprian; 30 December 2009, 20:08.

                          Comment


                          • Ma intereseaza si pe mine codurile pentru broasca usa fata, bold usa, limitatorul usii si eventual daca stiti niste preturi.
                            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                            Comment


                            • Originally posted by dorupopa2006 View Post
                              un pret la pompa de servo cea originala as dori pt 1.4 laureat .ms
                              la Meridian Vest Bucuresti costa ~ 1200 ron cu tot cu manopera (eu am schimbata pe garantie)

                              Comment


                              • vand.....

                                caut pompa servo electrica directie logan nu mai merge as putea sa-l repar?

                                Post moderat...daca ai ceva de vandut foloseste cu incredere sectiunea Bursa.
                                Last edited by valeriuciprian; 25 December 2009, 15:55. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google