Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by meterna View Post
    cine ma poate ajuta si pe mine cu un stop de logan cu semnalizarea alba pe partea stanga?ceva sh la un pret mai bun
    85 lei indiferent, daca ii cu semnalizare alba sau galbena
    noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

    Comment


    • de unde iei tu la pretul asta cu semnal alb? chiar si sh.
      vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
      vand lampa adaptabila la torpedo

      Comment


      • am dat azi niste telefoane la service-urile dacia si inlocuirea carenajului si elementului inchidere bara costa 360 ron. cam mult pt niste plastice. am cautat in oras, am gasit dar nu mi-au placut. cred ca voi apela la un service, dar nu luna asta
        sigpic

        Comment


        • Salut,
          Imi poate spune si mie cineva un cod si un pret pentru un compartiment depozitare de sub consola centrala de la Logan ph1!

          Comment


          • salut . ma intereseaza un tambur de frana stanga. un pret ? astept un pm . merci

            Comment


            • Un tambur costa 174 lei firma Meyle Sunt si ATE cu 367 lei etc...

              Comment


              • bobine inductie pentru 1,2 logan sedan 2009,un pret se poate?
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • micutzu666
                  bobine inductie pentru 1,2 logan sedan 2009,un pret se poate?

                  Are ca 1.6 16v bobina pe fiecare bujie sau normal ca 1.4 , 1.6 ? Inclin sa cred ca e ca la 1.4 si ca pret 200-300lei
                  Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

                  Comment


                  • Originally posted by meterna View Post
                    cine ma poate ajuta si pe mine cu un stop de logan cu semnalizarea alba pe partea stanga?ceva sh la un pret mai bun
                    am un stop pe dreapta spate,putin crapat_gratis(platesi doar curierul)

                    Originally posted by meterna View Post
                    cine ma poate ajuta si pe mine cu un stop de logan cu semnalizarea alba pe partea stanga?ceva sh la un pret mai bun
                    am un stop pe stangaspate,putin crapat_gratis(platesi doar curierul)
                    Last edited by baratky.felix; 15 October 2010, 17:07. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • volan logan 2006

                      unde pot gasi un volan cu airbag la 27 euro

                      Comment


                      • preturi magazin

                        Originally posted by gigi-kent View Post
                        daca s-a lovit cineva de situatia cand a fost nevoit sa schimbe ceva la masina sa ne spuna si noua niste preturi la planetare,injectoare,curele distributie si mai toate piesele.
                        eu sincer sa fiu sunt dealer piese dar la loganul meu prefer sa ma duc sa le iau de la pantelimon
                        http://www.ofertapieseauto.ro

                        Comment


                        • Originally posted by micutzu666 View Post
                          bobine inductie pentru 1,2 logan sedan 2009,un pret se poate?
                          daca tot aduci piese cat ar fi o bobina?
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Salut! Ma interesează și pe mine un motoraș pas cu pas de la corpul clapeta, pentru un logan d 1,4. Va mulțumesc.

                            Comment


                            • pusesem si eu un post aici de ce nu e?
                              http://www.ofertapieseauto.ro

                              Comment


                              • poate nu respecti vreun pasaj din regulament iar mesajul tau a fost sters.
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google