Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut la ce pret a mai ajuns un motorasi de stergatoare an fabricatie 2004

    ms

    Comment


    • Buna seara,

      Si pe mine m-ar interesa pretul pentru un motoras de stergatoare pentru un 1.5 din 2007.

      Stima.
      sigpic

      Comment


      • trebuie sa identifici intai ce motoras ai , 2007 a fost anul de trecere de la cele turcesti ( negre cu eticheta albastra) la cele Bosch ( carcasa metal in luciu direct) . Nu se gasesc de noi decat impreuna cu ansamblul strergatoare 7-800 lei
        Pain brings out the truth in us all...
        ...how much truth can you stand?

        Comment


        • buna....ma intereseaza daca are cineva codurile de la furtunele de protectie partea electrica fata dintre usi si stalpi..prin care trec firele de la difuzoare si inchidere centralizata.sau preturile macar....mersi

          Comment


          • mda toata lumea spunea ca farncezul este hotz adica ca produce masini noi si eftine si te arde la piese pe partea ceealalta nvad ca nu este adevarat

            Comment


            • Originally posted by andrei View Post
              Semi-bloc fata dreapta+stanga - 400 euro
              Traversa extrema - 73 euro
              Lonjeroane - 200 euro
              Tarverse laterale - 50 euro
              Diverse intarituri si traverse de prin capota - 500 euro
              Aripa stanga - 50 euro
              Capota - 200 euro
              Grila calandru - 100 euro
              Bara fata - 150 euro
              --------------------------
              Total: 1723 euro fara TVA
              plus manopera=mai bine itzi iei alta

              Comment


              • Originally posted by Octavian___32 View Post
                Niste informatii utile care nu le gasesti oriunde. Preturile astea ar trebui aratate si la cei care fac comentarii ca piesele de Logan sunt exorbitant de scumpe, e, uite ca realitatea spune altceva. Scuze de offtopic, dar nu m-am putut abtine. Personal, preturile mi se par mai mult decat rezonabile! (in comp. cu alte marci)
                imi trbuie un spoiler bara fata ,de unde pot cumpara

                Comment


                • Senzor Usi Deschise!!!

                  Cine poate sa-mi spuna cat costa senzorul pentru usi la Logan...ca al meu s-a facut praf nu stiu cum! Ideea e ca senzorul a intrat in interiorul pragului sau cel putin asa se vede. Puteti sa-mi spune-ti cum il pot scoate de-akolo si daca reusesc daca e nevoie sa ma duc la un service ca sa-mi monteze altul?

                  Comment


                  • vreau chedere pt usile din spate la un logan berlina 2004 si scaun sofer cu reglaj pe inaltime si lombar pot fi si sh dar sa fie bune , ma ajutai ?

                    Comment


                    • un IMV stie careva la ce pret se invarte?

                      Comment


                      • aprox 600 roni e unul nou
                        Pain brings out the truth in us all...
                        ...how much truth can you stand?

                        Comment


                        • Ma intereseazqa si pe mine daca se mai pot procura stikere KISSFM pentru modelele 2007, 2008. Adicatelea si ce cod au.
                          Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by alin28 View Post
                            Cine poate sa-mi spuna cat costa senzorul pentru usi la Logan...ca al meu s-a facut praf nu stiu cum! Ideea e ca senzorul a intrat in interiorul pragului sau cel putin asa se vede. Puteti sa-mi spune-ti cum il pot scoate de-akolo si daca reusesc daca e nevoie sa ma duc la un service ca sa-mi monteze altul?
                            12lei in magazin de cartier si de origine vreo 25lei ;;interesanta lucrare o sa fie cu scoaterea celui vechin din prag''succes"

                            Originally posted by calinbubu2004 View Post
                            buna....ma intereseaza daca are cineva codurile de la furtunele de protectie partea electrica fata dintre usi si stalpi..prin care trec firele de la difuzoare si inchidere centralizata.sau preturile macar....mersi
                            haide ma nici chiar asa gasesti pe la magazine de instalatii furtune din alea la metru
                            Last edited by romeo-alex; 4 February 2011, 01:22. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • parca nu-s chiar la metru , au o forma si o elasticitate si burdufele astea
                              Attached Files
                              Pain brings out the truth in us all...
                              ...how much truth can you stand?

                              Comment


                              • Pt. "Micutzu666" , pana la urma ai aflat codul pentru protectii roata SPATE ce vine montata spre usa pt. PH2?? zimi codul te rog.
                                Eventual daca stii codul pentru carenaj roata spate, doar spate in fata le am din fabrica.
                                Astept un raspuns daca stie cineva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google