Alternator

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alternator

    Ma poate ajuta si pe mine cineva ? caut sa cumpar un alternator de logan laureat 1,4 l cu a.C. Stie cineva daca se gasesc in comert? cit costa?... Al meu are blocul de diode si releul dus de la un scurt cu bornele de la baterie.Va multumesc anticipat.

  • #2
    Puntea redresoare nu se poate schimba la alternatoarele de logan, ci doar releul de incarcare. Pret alternator nou 1400 lei.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • #3
      De ce spui ca nu se poate schimba daca stii cum sa decapsezi legaturile se poate rezolva

      Comment


      • #4
        E 345 euro.Ieftin si degeaba.asv auto brasov.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • #5
          Alternatorul pentru K7J710 costa 315 euro.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Originally posted by adrian94 View Post
            Ma poate ajuta si pe mine cineva ? Caut sa cumpar un alternator de logan laureat 1,4 l cu a.C. Stie cineva daca se gasesc in comert? Cit costa?... Al meu are blocul de diode si releul dus de la un scurt cu bornele de la baterie.Va multumesc anticipat.
            dami mai multe detalii; de care tip de alternator este vorba ce curent are de care logn ai

            Comment


            • #7
              Originally posted by adrian94 View Post
              Ma poate ajuta si pe mine cineva ? caut sa cumpar un alternator de logan laureat 1,4 l cu a.C. Stie cineva daca se gasesc in comert? cit costa?... Al meu are blocul de diode si releul dus de la un scurt cu bornele de la baterie.Va multumesc anticipat.
              salutare am ce te intereseaza. Daca te mai intereseaza contacteaza-ma la tel 0742937476

              Comment


              • #8
                @markoci: Tu chiar crezi ca din Octombrie 2008 omul a ramas pe tusa?
                Data fiind tematica inchisa, tragem obloanele.
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google