Duze Stropitoare parbriz Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    eu am gasit 3 coduri pentru duze de citroen...care din ele sunt bune?

    codurile 6438 P4 6438 AQ 6438 CA

    si am intrebat la un magazin de piese auto si mi au spus ca cele mai ieftine sunt in jur de 40 de lei bucata

    Comment


    • #77
      acelasi pret l-am primit si eu la un magazin de piese. acesta este pretul pentru unele originale. unele after market (daca se gasesc) poate sunt mai ieftine
      tema, ideea si morala este banii
      banii este fericire restu' tot e amagire

      Comment


      • #78
        Eu am si logan si C3 cu duze care pulverizeaza,sincer e o chestie ciudata, cand aveam numai loganu imi doream si chiar mi-am cumparat diuze cu pulbere universale dar nefiind de vreo marca anume s-au stricat repede si am revenit la cele clasice (bine ca nu le aruncasem) dar acum la c3 nu ma incanta asa tare caci pierd toata vizibilitatea cand stropesc si fac si toata masina numai apa daca stau pe loc. C3-ul e din 2003 si nu are nici un filtru pe lichid si da si pulbere si nu s-a infundat nimic asa ca acel filtru e cam frectie.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Filtrul ala o fi cam frectie da cand s-o infunda o duza doua de Citroen (ca ai spus ca ai si C3) care e numa vreo 40 de roni bucata (asa scriau doi colegi mai sus) si nu o sa o mai poti desfunda o sa vezi ce buna era frectia cu filtrul.
          De ce sa stau cu grija ca la un drum mai lung mi se poate infunda o duza?...pentru 5 roni cat e filtrul? Nu.
          Acum na...fiecare face cum crede.
          sigpic

          Comment


          • #80
            mi`am achizitionat si eu duze gen perdea de la un coleg care a tranzitat germania.
            au 2 stropitori pe o duza
            sunt mai maricele fata de stock , dar nu ma deranjeaza.

            Comment


            • #81
              dc masina sunt?o poza?
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • #82
                sunt universale cica , poze in curand.

                Comment


                • #83
                  am citit pagina anterioara si sunt surprins....cum sa coste 80 ron un set de diuze peugeot/citroen C4!?!
                  eu cred ca am de 2 ani pe masina diuze de peugeot 307/citroenC4(pe care le recomand cu caldura) cumparate de la un dealer peugeot (eurial invest) cu 37 ron/set!! sigur nu ati cerut de peugeot 607?

                  Comment


                  • #84
                    Daca nu s-au infundat in 7 ani nu se mai infunda inca 7).....la 7 ani 80 de lei nu mor
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      uite si pozele , din pacate nu se gasesc la noi .
                      Attached Files

                      Comment


                      • #86
                        @keket,nu chiar e o frectie..... probabil ca nu ai avut mizerie in rezervorul de apa ,deaia nu s-a infundat,eu mi-am luat loganu second si cea din dreapta e cam infundata,o fi pus apa din Mures ...

                        Comment


                        • #87
                          nu a incercat nimeni cu cele de vw?am o pereche
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • #88
                            Pai daca ai o pereche atunci incearca tu.
                            I HAVE A !sigpic
                            fara linkuri externe in semnatura

                            Comment


                            • #89
                              Am montat azi duzele de Citroen C4, 42 de lei, rapid şi uşor. Cu adevărat, merită toţi banii. Le-am luat de la Gutmann.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                si, nu te supara ca intreb , dar unde bate jetul principal? adica grosul, nu unde mai imprastie asa inca ceva...ca am impresia ca bate exact deasupra stergatoarelor
                                nici nu vreau sa ma gandesc daca bat asa intr-adevar, pe loc cu masina, pe la 70-90 cum bat
                                Life is short...play more!
                                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google