Cost Taxe Si Impozite Masina Noua

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cost Taxe Si Impozite Masina Noua

    Salut! Astept si eu sa-mi vina masinuta in 2 sapt.! De accea vreau sa fiu pregatit si sa stiu, macar in mare, de la cineva care si-a inmatriculat masina de noua de 1 luna - maxim 2 in urma, care sunt costurile la taxele si impozitele pe care le-ati platit, inclusiv inmatriculare, numere rosii etc. Multumesc mult!

    Scuze, nu am mai apucat sa editez postul! Ce inseamna "F2"-ul de pe avizul de plata avans unde scrie tipul masinii. Logan F2 Laureate 1,6?
    Last edited by nenea` sil; 22 March 2009, 18:39. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    Originally posted by nenea` sil View Post
    Salut! Astept si eu sa-mi vina masinuta in 2 sapt.! De accea vreau sa fiu pregatit si sa stiu, macar in mare, de la cineva care si-a inmatriculat masina de noua de 1 luna - maxim 2 in urma, care sunt costurile la taxele si impozitele pe care le-ati platit, inclusiv inmatriculare, numere rosii etc. Multumesc mult!

    Scuze, nu am mai apucat sa editez postul! Ce inseamna "F2"-ul de pe avizul de plata avans unde scrie tipul masinii. Logan F2 Laureate 1,6?
    Vad ca nu ti-a raspuns nimeni,si eram tare curioasa sa aflu la cat trebuie sa ma astept ptr. a inmatricula masina??
    Deci asa mult dureaza,mie mi-au promis ca intr-o saptamana???

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google