Inele Nichelate Jante

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inele Nichelate Jante

    unde gasesc si eu niste inele nichelate pentru jante?
    vreau sa scot capacele rotilor si sa pun aceste inele nichelate....am vazut un logan asa si imi place cum arata...
    am cautat pe site, insa nu am gasit ....

    Multumesc anticipat!

  • #2
    nu stiu ce ai vazut tu. poate isi facuse omul cumva si tie ti-a dat alta impresie
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      Noi nu cred ca ai sanse sa mai gasesti, poate pe la centrele de dezmembrari, inelele cromate erau la moda prin 1998 - 2000.

      Comment


      • #4
        in 2000 nu se facea loganul...puneti careva o poza ca sunt in ceaţă
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          da pune pozaaaaaaaaaaaaaaaaa.
          sigpic #

          Comment


          • #6
            Ceva de genul din poza, aveam si eu pe dacia mea din 1983, stiu ca se gaseau pe 13 si pe 14 , poate acuma or fi aparut si pe 15. Sper ca asta cauta si initiatorul topicului.
            Attached Files

            Comment


            • #7
              pai asa iti vopsesti tu marginile (pac-pac) si ai scapat de probleme. am vazut pe un range rover vopsite marginile jantelor in culoare cameleon. foarte tare arata cum isi schimba culoarea
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google