Portbagaj Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Portbagaj Logan Mcv

    as vrea sa mi achizitionez un portbagaj pt. logan mcv prins de barile de pe plafonul masinii ,are cineva detalii eventual niste preturi pt. asa ceva?multumesc.

  • #2
    eu am cumparat...

    Originally posted by dorupopa2006 View Post
    as vrea sa mi achizitionez un portbagaj pt. logan mcv prins de barile de pe plafonul masinii ,are cineva detalii eventual niste preturi pt. asa ceva?multumesc.
    eu am cumparat de la magazin de piese auto. este originl si a costat 230 lei.
    Se potriveste perfect. Numai ca este mai greu de montat-demontat. Are un surub cu cap imbus. In rest e ok

    Comment


    • #3
      si eu iti recomand sa iei unul de calitate... investitia o sa merite fiecare ban cu trecerea timpului...
      sigpic

      Comment


      • #4
        lucus ai putea sa pui o poza cu el te rog, pt. k eu am gasit dar e aprox.9mil si mi se pare mult si as vrea sa vad al tau ce model e k la pretul asta e ok(ce greutate suporta?).ms.

        Comment


        • #5
          Uite aici

          Originally posted by dorupopa2006 View Post
          lucus ai putea sa pui o poza cu el te rog, pt. k eu am gasit dar e aprox.9mil si mi se pare mult si as vrea sa vad al tau ce model e k la pretul asta e ok(ce greutate suporta?).ms.
          Ma refer la barele transversale.
          Cele originale de la Dacia.
          Detalii gasesti aici:


          Originally posted by dorupopa2006 View Post
          lucus ai putea sa pui o poza cu el te rog, pt. k eu am gasit dar e aprox.9mil si mi se pare mult si as vrea sa vad al tau ce model e k la pretul asta e ok(ce greutate suporta?).ms.
          Rezista la 100kg parca.
          Last edited by Lucus; 26 May 2009, 16:57. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            Bare transversale gasesti diferite modele de la AutoMax, fabricate sub licenta in RO, sub 200 de lei.Eu am unele scurte care se blocheaza cu cheie.

            Cred ca la 900 de lei vorbiti despre portbagajul de Van, dar si ala se ieftinise parca.
            Attached Files
            Last edited by detail; 26 May 2009, 17:21.

            Comment


            • #7
              sinx de calitate vor fi dar la un pret acceptabil - lucus ms pt link - detail cel de care vb are si niste protectii laterale nu sunt numai barele transversale, iar de ieftinit nici vorba in oras la mn tocmai de aceea am facut topic pt ca am crezut ca poate a gasit cineva in alta parte mai ieftin, mie mi se pare exagerat pretul de 900 lei

              Comment


              • #8
                Barele din poza costa 230 lei (2.300.000 lei vechi)

                Originally posted by dorupopa2006 View Post
                sinx de calitate vor fi dar la un pret acceptabil - lucus ms pt link - detail cel de care vb are si niste protectii laterale nu sunt numai barele transversale, iar de ieftinit nici vorba in oras la mn tocmai de aceea am facut topic pt ca am crezut ca poate a gasit cineva in alta parte mai ieftin, mie mi se pare exagerat pretul de 900 lei
                Barele din poza costa 230 lei (2.300.000 lei vechi)
                Doar cele transversale, celelalte orizontale nu cunosc pret.
                numai bine.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google