Belele Roata De Rezerva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ma dar daca aveti garantie de ce nu mergeti la ei sa rezolve faza? ca dupa aia o sa zica ca de la piulita aia la care umbli tu se duse dracu toata masina.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • #17
      eu stau putin cam departe de ei.si bat atata drum pentru un surub? ai dreptate dar as putea sa-l fac si eu.inca nu am reusit sa sudez piulita aia.sa vad ce fac pana la urma.mie cam urat sa umblu cu roata in portbagaj.mai ales ca am 7 locuri.

      Comment


      • #18
        2 ani distanta

        Originally posted by XSorynX View Post
        eu stau putin cam departe de ei.si bat atata drum pentru un surub? ai dreptate dar as putea sa-l fac si eu.inca nu am reusit sa sudez piulita aia.sa vad ce fac pana la urma.mie cam urat sa umblu cu roata in portbagaj.mai ales ca am 7 locuri.
        am patit exact acelasi lucru la exaqct aceeasi masina ca a ta.doamne cat m-am chinut astazi.am reusit sa desfac surubul bagand intre surub (capul surubului si acea piulita sau ce naiba e in care intra cheia de roti ) deci intre ele acolo unde se invartea in gol un bit de surubelnita fixa l-am batut bine cu ciocanul si am reusit sa desfac nu-ti imaginezi cat sunt de julit pe maini ....culmea este ca am reusit prin acelasi procedeu sa-l strang la loc.........exact exact aceeasi patanie am inebunit in mijlocul bucurestiului chinuindu-ma sa desfac un surub caruia i se invartea in gol capul...un infern in fine .bun acum ce fac se gaseste de cumparat un surub nou il scot ma chinui sa-l scot si-l audez .ce fac?

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google