Usa Deformata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usa Deformata

    Va salut.Poate ca nu postez unde trebuie dar nu mai am rabdare sa caut despre service-uri cu tinichigii care lucreaza frumos.
    Azi dimineata mi-am gasit usa din fata dreapta deformata(dupa cum v-ati dat seama un gunoi/gunoaie a dat atacul la masina.Nu mi-a furat decat un parfum de masina(probabil de ciuda) ca altceva n-avea ce.Problema e ca mi-a indoit jumatatea cu geamul a usii cum a fortat-o si acum partea de sus a usii sta labartata spre exterior.Usa se inchide ,dar partea de sus dupa cum am spus nu e etansa fiind spre exterior trasa de gunoiul respectiv.Trebuie sa o repar cat mai repede pentru ca ploua in masina prin spatiul liber.Cu politia am rezolvat azi,deci as dori sa stiu daca stiti in Timisoara un service unde se face o lucrare de calitate.Banuiesc ca se mai poate indrepta usa si nu ma pun sa cumpar una noua.
    Va multumesc anticipat si scuze administratorului in cazul in care nu am postat unde trebuie.
    Logan ABS PLUS 1.4 MPI

  • #2
    usa nu stiu cat ti-o mai scotate dreapta cred ca ar fi bine sa te interesezi de una noua dar incearca si la service vezi ce zic si ei in functie de cum arata usa

    Comment


    • #3
      Pai una noua e 1400 RON
      Logan ABS PLUS 1.4 MPI

      Comment


      • #4
        Nu ai casco ,ca te cam arde la buzunar!

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google