Help Pls

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Help Pls

    Stiu ca poate pentru unii sna aiurea dar am o intrebare de 1000 de puncte...
    Dupa ce m-am apucat eu de mici modificari prin interior am ajuns la leduri...toate bune cu butoanele de la geamuri si etc..in zona aia..marea mea dilema este:
    - dupa ce am scos clima popriuzisa si am vrut sa o demontez nu am reusitsa scot butonele...m-am invartit ca ***** pe langa ea..pls cine stie sa-mi explice cum scot butoanele sa pot scoate folia si restul...
    Multumes anticipat si daca am postat gresit rog sa se mute...

  • #2
    tragi tare, pur si simplu...dar tare, ca ies foarte greu. eventual inveleste butonul cu o bucata de cauciuc si prinde cu un cleste. trage, ca trebuie sa iasa
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #3
      Propun sa se mute la intrebari frecvente ;)
      Dupa cum a zis si seba tragi foarte tare... o sa iasa... daca ai reusit sa dai jos comenzile ma indoiesc ca nu o sa reusesti sa le si desfaci.
      sigpic

      Comment


      • #4
        pfff

        Sper sa iasa..eu am tras de ele dar nu au vrut sa iasa nici moarte....maine asta fac...sper sa nu le rup mrsik de ajutor ..

        Comment


        • #5
          cu o surubelnita subtire si o foaie de hirtie impaturita in 2
          babi foaia sub ciocul gros al butonului iar din partea opusa bagi surubelnita si ridici usor iese inediat
          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

          Comment


          • #6
            Originally posted by mmaxalb View Post
            cu o surubelnita subtire si o foaie de hirtie impaturita in 2
            babi foaia sub ciocul gros al butonului iar din partea opusa bagi surubelnita si ridici usor iese inediat
            Speeer sa iasa ca l-am intors pe toate partile ...) tks

            Comment


            • #7
              Titlu ambiguu...postare necorespunzatoare...continuarea topicului se va face aici sau aici.
              Succesuri.
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google