Planetare Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Planetare Logan

    salut
    nu stiu daca am postat bine sau daca s-a mai discutat dar daca am gresit sa fie mutat topicul unde trebuie
    cat tin planetarele la logan ?am un prieten are 80000km cu masina (din 2005) si in curba a inceput s-ai bata ceva , in dreapta parca
    inca un caz , un alt baiat tot cu un logan care e pe taxi , are 100000km loganu si cand vireaza maxim tot asa bate
    sa fie planetarele ? asa de repede sa se strice ?
    as fii auzit ca sunt rezistente si tin ceva mai mult , dar daca incep de la kilometrii acestia eu unu as fii dezamagit , si mi-as cam lua gandul de la alt logan ..
    Its just a car ...

  • #2
    Daca te uiti si tu la thread-ul deschis de nea Sill cu ((drumul de tara))) ,o sa iti dai seama si singur cam cat ar tine si saracele planetare de la logan...
    In general depinde de stilul de condus al fiecarui sofer,adica nu face raliuri cu masina si sa ia curbele ca pilotii de formula 1.

    Comment


    • #3
      Planetarele nornal nu ar trebui sa se strice asa repede, acum depinde si de calitatea lor si de drumurile pe care s-a mers cu masina.

      Despre planetare se mai discuta aici, iar despre zgomotul in curbe aici.
      Aici se inchide, daca mai e nevoie, poti pune intrebari pe unul din cele doua threaduri.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google